Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Valkových

[neděle 26.8. | 4:10]

V sobotu jsme jeli hrát na další svatbu - do Chvalské Tvrze v Praze, česko-slovenskému páru - Lence & Andrejovi Valkovým. V nádherné restauraci Sezona jsme hráli již před třemi lety a musím říct, že je to tu stále moc hezké, personál je příjemný a ochotný. Pokud někdo z vás uvažuje o svatbě v Praze, mrkněte na tuhle variantu místa, určitě to stojí za to!
Do Tvrze jsme přijeli před půl pátou, zatímco samotná produkce měla proběhnout v šest hodin. S lehkou prodlevou jsme začali po půl sedmé (neb novomanželům gratulovali jejich přátelé). Svatební píseň byla reprodukovaná - Last walz, druhá už v podání naší kapely a to Love is all around. Hraní bylo velmi příjemné, uvolněné a nebýt dusna, které spoustu lidí odlákalo na venkovní terasu, bylo by vše zkrátka perfektní. :o) Naštěstí se postupem času lidé stahovali více dovnitř. Když už se blížila půlnoc a avizovaný konec, přišel ženich Andrej s tím, abychom hráli dál. Následovala klasická smršť rychlých skladeb završená ploužákem Careless Whispers od George Michaela.
Pozdravujeme novomanžele Valkovi, jejich rodiče, Richarda ze Slovenska a také manžele Kramešovi, kterým jsme hráli v roce 2009 při svatbě a byli to právě oni, kdo dali Andrejovi a Lence tip na nás. Děkujeme.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz