Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Valkových

[neděle 26.8. | 4:10]

V sobotu jsme jeli hrát na další svatbu - do Chvalské Tvrze v Praze, česko-slovenskému páru - Lence & Andrejovi Valkovým. V nádherné restauraci Sezona jsme hráli již před třemi lety a musím říct, že je to tu stále moc hezké, personál je příjemný a ochotný. Pokud někdo z vás uvažuje o svatbě v Praze, mrkněte na tuhle variantu místa, určitě to stojí za to!
Do Tvrze jsme přijeli před půl pátou, zatímco samotná produkce měla proběhnout v šest hodin. S lehkou prodlevou jsme začali po půl sedmé (neb novomanželům gratulovali jejich přátelé). Svatební píseň byla reprodukovaná - Last walz, druhá už v podání naší kapely a to Love is all around. Hraní bylo velmi příjemné, uvolněné a nebýt dusna, které spoustu lidí odlákalo na venkovní terasu, bylo by vše zkrátka perfektní. :o) Naštěstí se postupem času lidé stahovali více dovnitř. Když už se blížila půlnoc a avizovaný konec, přišel ženich Andrej s tím, abychom hráli dál. Následovala klasická smršť rychlých skladeb završená ploužákem Careless Whispers od George Michaela.
Pozdravujeme novomanžele Valkovi, jejich rodiče, Richarda ze Slovenska a také manžele Kramešovi, kterým jsme hráli v roce 2009 při svatbě a byli to právě oni, kdo dali Andrejovi a Lence tip na nás. Děkujeme.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz