Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Valkových

[neděle 26.8. | 4:10]

V sobotu jsme jeli hrát na další svatbu - do Chvalské Tvrze v Praze, česko-slovenskému páru - Lence & Andrejovi Valkovým. V nádherné restauraci Sezona jsme hráli již před třemi lety a musím říct, že je to tu stále moc hezké, personál je příjemný a ochotný. Pokud někdo z vás uvažuje o svatbě v Praze, mrkněte na tuhle variantu místa, určitě to stojí za to!
Do Tvrze jsme přijeli před půl pátou, zatímco samotná produkce měla proběhnout v šest hodin. S lehkou prodlevou jsme začali po půl sedmé (neb novomanželům gratulovali jejich přátelé). Svatební píseň byla reprodukovaná - Last walz, druhá už v podání naší kapely a to Love is all around. Hraní bylo velmi příjemné, uvolněné a nebýt dusna, které spoustu lidí odlákalo na venkovní terasu, bylo by vše zkrátka perfektní. :o) Naštěstí se postupem času lidé stahovali více dovnitř. Když už se blížila půlnoc a avizovaný konec, přišel ženich Andrej s tím, abychom hráli dál. Následovala klasická smršť rychlých skladeb završená ploužákem Careless Whispers od George Michaela.
Pozdravujeme novomanžele Valkovi, jejich rodiče, Richarda ze Slovenska a také manžele Kramešovi, kterým jsme hráli v roce 2009 při svatbě a byli to právě oni, kdo dali Andrejovi a Lence tip na nás. Děkujeme.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz