Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 10.7. | 11:10]

Včera jsme se vydali asi v největším pařáku tohoto léta na svatbu Michaely a Vladimíra Jelínkových do brněnské Panské Líchy. Cesta po dálnici byla opět dlouhá a tragická díky dezolátnímu stavu a několikakilometrovým kolonám. Na místo jsme dorazili chvíli před pátou hodinou v sestavě: José, Lukáš, Tomáš a Libor. Po seznámení s novomanželi jsme se v rychlosti občerstvili a následně začali připravovat nástroje a aparát pod krytou terasou Panské Líchy. Doufali jsme, že se počasí umoudří a k večeru přijde ochlazení. Bohužel, nestalo se. Hraní bylo o to těžší, ale přesto (snad) úspěšné. Určitě by se našly chyby, ale s ohledem na nesnesitelné horko jsme za daných okolností odvedli maximum. Zahráli jsme i několik nových skladeb, v nichž se pěvecky i herně zaskvěl nový člen skupiny B.O.S. Tomáš Bláha. Hraní jsme ukončili v půl jedné právě chviličku před příjezdem městské policie, kterou zavolal kvůli rušení nočnímu klidu nějaký nespokojený spoluobčan. Domů jsme se dostali v půl šesté poté, co jsme protrpěli někonečnou cestu po "dé-jedničce"při bouřce a krupobití.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz