Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 10.7. | 11:10]

Včera jsme se vydali asi v největším pařáku tohoto léta na svatbu Michaely a Vladimíra Jelínkových do brněnské Panské Líchy. Cesta po dálnici byla opět dlouhá a tragická díky dezolátnímu stavu a několikakilometrovým kolonám. Na místo jsme dorazili chvíli před pátou hodinou v sestavě: José, Lukáš, Tomáš a Libor. Po seznámení s novomanželi jsme se v rychlosti občerstvili a následně začali připravovat nástroje a aparát pod krytou terasou Panské Líchy. Doufali jsme, že se počasí umoudří a k večeru přijde ochlazení. Bohužel, nestalo se. Hraní bylo o to těžší, ale přesto (snad) úspěšné. Určitě by se našly chyby, ale s ohledem na nesnesitelné horko jsme za daných okolností odvedli maximum. Zahráli jsme i několik nových skladeb, v nichž se pěvecky i herně zaskvěl nový člen skupiny B.O.S. Tomáš Bláha. Hraní jsme ukončili v půl jedné právě chviličku před příjezdem městské policie, kterou zavolal kvůli rušení nočnímu klidu nějaký nespokojený spoluobčan. Domů jsme se dostali v půl šesté poté, co jsme protrpěli někonečnou cestu po "dé-jedničce"při bouřce a krupobití.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz