Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba Martiny a Tomáše Netřebových

[neděle 2.9. | 20:30]

V pátek jsme se vrátili po roce a půl do Sádku, abychom zahráli v nově zrekonstruovaném sále při taneční zábavě. Ač jsme my i pořadatel dělali propagaci, nakonec dorazilo zhruba na 40 lidí, což ze zábavy co do návštěvnosti činí jednu z nejhorších za posledních x-měsíců. Škoda. Hrálo se relativně dobře, největší úspěch sklidil letní song Ai se tu pego od Michela Telo, který zazněl 3krát. :o)

V sobotu jsme hráli na svatbě Martiny a Tomáše Netřebových, kteří si nás vybrali už v loňském roce. Po zkušenosti z jedné svatby se na nás Martina s Tomášem moc těšili a my se těšili na ně. :o) Svatbní hostina probíhala v nádherném objektu Myškova mlýna v Luhách, včetně odpoledního obřadu. Na solo si novomanželé vybrali skladbu od Elvise Presleyho "I can´t falling in love". Následovalo solo pro novomanžele s rodiči a novomanžele se svědky. Hrálo se bezvadně, decentně. Zhruba po třech hodinách klidnější produkce jsme "přitvrdili" a plný parket s námi skákal a zpíval při písních typu Should I stay or should I go nebo Známka punku. :o) Večer jsme končili krátce po půlnoci, kdy nastoupil dj. Ze svatby mám velmi příjemný pocit. Všem zúčastněným moc děkujeme za super atmosféru a těšíme se na další případné shledání.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz