Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba Martiny a Tomáše Netřebových

[neděle 2.9. | 20:30]

V pátek jsme se vrátili po roce a půl do Sádku, abychom zahráli v nově zrekonstruovaném sále při taneční zábavě. Ač jsme my i pořadatel dělali propagaci, nakonec dorazilo zhruba na 40 lidí, což ze zábavy co do návštěvnosti činí jednu z nejhorších za posledních x-měsíců. Škoda. Hrálo se relativně dobře, největší úspěch sklidil letní song Ai se tu pego od Michela Telo, který zazněl 3krát. :o)

V sobotu jsme hráli na svatbě Martiny a Tomáše Netřebových, kteří si nás vybrali už v loňském roce. Po zkušenosti z jedné svatby se na nás Martina s Tomášem moc těšili a my se těšili na ně. :o) Svatbní hostina probíhala v nádherném objektu Myškova mlýna v Luhách, včetně odpoledního obřadu. Na solo si novomanželé vybrali skladbu od Elvise Presleyho "I can´t falling in love". Následovalo solo pro novomanžele s rodiči a novomanžele se svědky. Hrálo se bezvadně, decentně. Zhruba po třech hodinách klidnější produkce jsme "přitvrdili" a plný parket s námi skákal a zpíval při písních typu Should I stay or should I go nebo Známka punku. :o) Večer jsme končili krátce po půlnoci, kdy nastoupil dj. Ze svatby mám velmi příjemný pocit. Všem zúčastněným moc děkujeme za super atmosféru a těšíme se na další případné shledání.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz