Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba Martiny a Tomáše Netřebových

[neděle 2.9. | 20:30]

V pátek jsme se vrátili po roce a půl do Sádku, abychom zahráli v nově zrekonstruovaném sále při taneční zábavě. Ač jsme my i pořadatel dělali propagaci, nakonec dorazilo zhruba na 40 lidí, což ze zábavy co do návštěvnosti činí jednu z nejhorších za posledních x-měsíců. Škoda. Hrálo se relativně dobře, největší úspěch sklidil letní song Ai se tu pego od Michela Telo, který zazněl 3krát. :o)

V sobotu jsme hráli na svatbě Martiny a Tomáše Netřebových, kteří si nás vybrali už v loňském roce. Po zkušenosti z jedné svatby se na nás Martina s Tomášem moc těšili a my se těšili na ně. :o) Svatbní hostina probíhala v nádherném objektu Myškova mlýna v Luhách, včetně odpoledního obřadu. Na solo si novomanželé vybrali skladbu od Elvise Presleyho "I can´t falling in love". Následovalo solo pro novomanžele s rodiči a novomanžele se svědky. Hrálo se bezvadně, decentně. Zhruba po třech hodinách klidnější produkce jsme "přitvrdili" a plný parket s námi skákal a zpíval při písních typu Should I stay or should I go nebo Známka punku. :o) Večer jsme končili krátce po půlnoci, kdy nastoupil dj. Ze svatby mám velmi příjemný pocit. Všem zúčastněným moc děkujeme za super atmosféru a těšíme se na další případné shledání.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz