Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Víkendové svatby - manželé Bögiovi a Studničkovi

[neděle 9.9. | 7:50]

Páteční den patřil hraní na svatbě Radka & Veroniky Bögiových v našem oblíbeném Liškově mlýně. Už podle jednání s ženichem jsem věděl, že svatba bude na pohodu. A taky byla. :o) Na hostinu sice nakonec dorazilo o třetinu méně lidí, než novomanželé plánovali, nakonec nám však připravili takovou atmosféru, že jsme museli prodlužovat. :o)
Novomanželům to moc slušelo a bylo na nich vidět, že si svůj den náležitě užívají. Děkujeme.
V sobotu jsme jeli prvně hrát do penzionu Na Statku Pole v Blatné a to na svatbu Lucie a Václava Studničkových. Penzion má tu zvláštnost, že jej vlastní muzikantská legenda - Václav Běhavý z Odyssey. Snad i právě proto o nás bylo pečováno s takovou vřelostí, jaké se nám a mnohým muzikantům nedostává. Stodola, v níž měla produkce probíhat sice nevypadá nejluxusněji, za to akustika zde je špičková. Hráli jsme spíše k poslechu, místy to vypadalo jako na koncertě, o to více byli návštěvníci svatby spokojeni. :o) Hrálo se bezvadně, skvělá byla i zábava o přestávce, kterou si pro novomanželé přichystali jejich přátelé. Vynikající bylo prasátko, které měl na starosti pan Václav. Bylo jedno z nejlepších, jaké jsme kdy jedli. Pokud zde vyjde další nějaká pěkná akce, moc rádi se sem vrátíme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 19.08. - ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD
St 23.08. - PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF
Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
Ne 27.08. - PŘÍBRAM, HOLLYWOOD BAR
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz