Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Víkendové svatby - manželé Bögiovi a Studničkovi

[neděle 9.9. | 7:50]

Páteční den patřil hraní na svatbě Radka & Veroniky Bögiových v našem oblíbeném Liškově mlýně. Už podle jednání s ženichem jsem věděl, že svatba bude na pohodu. A taky byla. :o) Na hostinu sice nakonec dorazilo o třetinu méně lidí, než novomanželé plánovali, nakonec nám však připravili takovou atmosféru, že jsme museli prodlužovat. :o)
Novomanželům to moc slušelo a bylo na nich vidět, že si svůj den náležitě užívají. Děkujeme.
V sobotu jsme jeli prvně hrát do penzionu Na Statku Pole v Blatné a to na svatbu Lucie a Václava Studničkových. Penzion má tu zvláštnost, že jej vlastní muzikantská legenda - Václav Běhavý z Odyssey. Snad i právě proto o nás bylo pečováno s takovou vřelostí, jaké se nám a mnohým muzikantům nedostává. Stodola, v níž měla produkce probíhat sice nevypadá nejluxusněji, za to akustika zde je špičková. Hráli jsme spíše k poslechu, místy to vypadalo jako na koncertě, o to více byli návštěvníci svatby spokojeni. :o) Hrálo se bezvadně, skvělá byla i zábava o přestávce, kterou si pro novomanželé přichystali jejich přátelé. Vynikající bylo prasátko, které měl na starosti pan Václav. Bylo jedno z nejlepších, jaké jsme kdy jedli. Pokud zde vyjde další nějaká pěkná akce, moc rádi se sem vrátíme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz