Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Víkendové svatby - manželé Bögiovi a Studničkovi

[neděle 9.9. | 7:50]

Páteční den patřil hraní na svatbě Radka & Veroniky Bögiových v našem oblíbeném Liškově mlýně. Už podle jednání s ženichem jsem věděl, že svatba bude na pohodu. A taky byla. :o) Na hostinu sice nakonec dorazilo o třetinu méně lidí, než novomanželé plánovali, nakonec nám však připravili takovou atmosféru, že jsme museli prodlužovat. :o)
Novomanželům to moc slušelo a bylo na nich vidět, že si svůj den náležitě užívají. Děkujeme.
V sobotu jsme jeli prvně hrát do penzionu Na Statku Pole v Blatné a to na svatbu Lucie a Václava Studničkových. Penzion má tu zvláštnost, že jej vlastní muzikantská legenda - Václav Běhavý z Odyssey. Snad i právě proto o nás bylo pečováno s takovou vřelostí, jaké se nám a mnohým muzikantům nedostává. Stodola, v níž měla produkce probíhat sice nevypadá nejluxusněji, za to akustika zde je špičková. Hráli jsme spíše k poslechu, místy to vypadalo jako na koncertě, o to více byli návštěvníci svatby spokojeni. :o) Hrálo se bezvadně, skvělá byla i zábava o přestávce, kterou si pro novomanželé přichystali jejich přátelé. Vynikající bylo prasátko, které měl na starosti pan Václav. Bylo jedno z nejlepších, jaké jsme kdy jedli. Pokud zde vyjde další nějaká pěkná akce, moc rádi se sem vrátíme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz