Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Víkendové svatby - manželé Bögiovi a Studničkovi

[neděle 9.9. | 7:50]

Páteční den patřil hraní na svatbě Radka & Veroniky Bögiových v našem oblíbeném Liškově mlýně. Už podle jednání s ženichem jsem věděl, že svatba bude na pohodu. A taky byla. :o) Na hostinu sice nakonec dorazilo o třetinu méně lidí, než novomanželé plánovali, nakonec nám však připravili takovou atmosféru, že jsme museli prodlužovat. :o)
Novomanželům to moc slušelo a bylo na nich vidět, že si svůj den náležitě užívají. Děkujeme.
V sobotu jsme jeli prvně hrát do penzionu Na Statku Pole v Blatné a to na svatbu Lucie a Václava Studničkových. Penzion má tu zvláštnost, že jej vlastní muzikantská legenda - Václav Běhavý z Odyssey. Snad i právě proto o nás bylo pečováno s takovou vřelostí, jaké se nám a mnohým muzikantům nedostává. Stodola, v níž měla produkce probíhat sice nevypadá nejluxusněji, za to akustika zde je špičková. Hráli jsme spíše k poslechu, místy to vypadalo jako na koncertě, o to více byli návštěvníci svatby spokojeni. :o) Hrálo se bezvadně, skvělá byla i zábava o přestávce, kterou si pro novomanželé přichystali jejich přátelé. Vynikající bylo prasátko, které měl na starosti pan Václav. Bylo jedno z nejlepších, jaké jsme kdy jedli. Pokud zde vyjde další nějaká pěkná akce, moc rádi se sem vrátíme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz