Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Víkendové svatby - manželé Bögiovi a Studničkovi

[neděle 9.9. | 7:50]

Páteční den patřil hraní na svatbě Radka & Veroniky Bögiových v našem oblíbeném Liškově mlýně. Už podle jednání s ženichem jsem věděl, že svatba bude na pohodu. A taky byla. :o) Na hostinu sice nakonec dorazilo o třetinu méně lidí, než novomanželé plánovali, nakonec nám však připravili takovou atmosféru, že jsme museli prodlužovat. :o)
Novomanželům to moc slušelo a bylo na nich vidět, že si svůj den náležitě užívají. Děkujeme.
V sobotu jsme jeli prvně hrát do penzionu Na Statku Pole v Blatné a to na svatbu Lucie a Václava Studničkových. Penzion má tu zvláštnost, že jej vlastní muzikantská legenda - Václav Běhavý z Odyssey. Snad i právě proto o nás bylo pečováno s takovou vřelostí, jaké se nám a mnohým muzikantům nedostává. Stodola, v níž měla produkce probíhat sice nevypadá nejluxusněji, za to akustika zde je špičková. Hráli jsme spíše k poslechu, místy to vypadalo jako na koncertě, o to více byli návštěvníci svatby spokojeni. :o) Hrálo se bezvadně, skvělá byla i zábava o přestávce, kterou si pro novomanželé přichystali jejich přátelé. Vynikající bylo prasátko, které měl na starosti pan Václav. Bylo jedno z nejlepších, jaké jsme kdy jedli. Pokud zde vyjde další nějaká pěkná akce, moc rádi se sem vrátíme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz