Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 5.6. | 5:20]

Ani jsme se nenadáli a za několik hodin po návratu z hraní u Chrudimi jsme vyrazili na opačnou stranu - do Zruče u Plzně na svatbu Adriany a Václava Hudcových. Ta se konala v luxusním Sport hotelu, kde jsme hráli vůbec poprvé. Nástroje jsme odnosili na předem vyznačené místo, abychom se později nemuseli prodírat mezi svatebními hosty a jali se čekat na příjezd novomanželů. V půl šesté za hlasitého troubení vjela do areálu hotelu bílá limuzína, z níž posléze vystoupili hosté i samotní Hudcovi. Proběhlo focení, házení kyticí. Všude přítomné vedro naznačovalo, že to bude lázeň. Navíc, hraní se konalo uvnitř v salónku, takže jsme se nedivili, když po úvodní slavnostní sérii (sóla: Fields of gold, Sen, Wish you were here) se všichni rozprchli na terasu, kde bylo přeci jen příjemněji. Snažili jsme se rozproudit lidi dechovkou i moderními skladbami, což se dařilo a hlavně s přibývající hodinou byla nálada uvolněnější a uvolněnější. Možná až o něco víc, než obvykle. :o) Lidé byli úplně fantastičtí, i tentokrát nás nenechali odejít a prodlužovalo se o další hodinu.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz