Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 4.6. | 6:40]

V pátek jsme se vypravili na další delší cestu - do Nových Hradů u Chrudimi. Cestou, kdesi mezi Nymburkem a Poděbrady, jsme se zastavili u Vlasty oblíbeného McDonaldu. V tu samou chvíli probíhalo na zdejším parkovišti nějaké promo focení s Jirkou Pomejem. Nedalo nám to a Lukáš jej požádal o společnou fotku. Jirka byl velmi ochotný, příjemný, hned se s námi bavil o tom, co děláme, kam jedeme a tak. :o) Pak už nás čekal závěrečný úsek k chatě Polanka, kde probíhala slavnostní hostina Evy a Jiřího Doleželových. Chata Polanka leží na pomezí okresů Chrudim a Ústí nad Orlicí v krásném zalesněném kraji. Hned po příjezdu nás uvítal (provozní?) Láďa Vítek, který se o nás neskutečně staral s celým svým personálem po celý den i noc. Ač jsme měli hrát vevnitř, menší velikost "pódia" a nádherné počasí rozhodlo, že jsme hráli venku pod párty stanem. Nakonec to bylo správné rozhodnutí! Na sólo si novomanželé vybrali Love is all around. Oběma to moc slušelo a bylo vidět, že si svůj den náležitě užívají. V průběhu podvečera došlo na přeřezávání kulatiny pilou, u které se zapotili jak novomanželé, tak i jejich rodiče a přátelé. Za zmínku ještě stojí fantastická svíčková a grilovaná krůta. Pane šéfkuchaři, lahůdka. :o)
Díky skvělé atmosféře a výdrži hostů jsme prodlužovali až do třetí hodiny. Domů jsme přijeli, jak už je to u nás zvykem, až za světla a to lehce před půl sedmou hodinou ranní. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA
Pá 15.09. - TVRZ ŽUMBERK
So 16.09. - SYCHROV, RELAX VRCHOVINA
Pá 22.09. - FARMA HORY U KARLOVÝCH VARŮ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz