Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 4.6. | 6:40]

V pátek jsme se vypravili na další delší cestu - do Nových Hradů u Chrudimi. Cestou, kdesi mezi Nymburkem a Poděbrady, jsme se zastavili u Vlasty oblíbeného McDonaldu. V tu samou chvíli probíhalo na zdejším parkovišti nějaké promo focení s Jirkou Pomejem. Nedalo nám to a Lukáš jej požádal o společnou fotku. Jirka byl velmi ochotný, příjemný, hned se s námi bavil o tom, co děláme, kam jedeme a tak. :o) Pak už nás čekal závěrečný úsek k chatě Polanka, kde probíhala slavnostní hostina Evy a Jiřího Doleželových. Chata Polanka leží na pomezí okresů Chrudim a Ústí nad Orlicí v krásném zalesněném kraji. Hned po příjezdu nás uvítal (provozní?) Láďa Vítek, který se o nás neskutečně staral s celým svým personálem po celý den i noc. Ač jsme měli hrát vevnitř, menší velikost "pódia" a nádherné počasí rozhodlo, že jsme hráli venku pod párty stanem. Nakonec to bylo správné rozhodnutí! Na sólo si novomanželé vybrali Love is all around. Oběma to moc slušelo a bylo vidět, že si svůj den náležitě užívají. V průběhu podvečera došlo na přeřezávání kulatiny pilou, u které se zapotili jak novomanželé, tak i jejich rodiče a přátelé. Za zmínku ještě stojí fantastická svíčková a grilovaná krůta. Pane šéfkuchaři, lahůdka. :o)
Díky skvělé atmosféře a výdrži hostů jsme prodlužovali až do třetí hodiny. Domů jsme přijeli, jak už je to u nás zvykem, až za světla a to lehce před půl sedmou hodinou ranní. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz