Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 4.6. | 6:40]

V pátek jsme se vypravili na další delší cestu - do Nových Hradů u Chrudimi. Cestou, kdesi mezi Nymburkem a Poděbrady, jsme se zastavili u Vlasty oblíbeného McDonaldu. V tu samou chvíli probíhalo na zdejším parkovišti nějaké promo focení s Jirkou Pomejem. Nedalo nám to a Lukáš jej požádal o společnou fotku. Jirka byl velmi ochotný, příjemný, hned se s námi bavil o tom, co děláme, kam jedeme a tak. :o) Pak už nás čekal závěrečný úsek k chatě Polanka, kde probíhala slavnostní hostina Evy a Jiřího Doleželových. Chata Polanka leží na pomezí okresů Chrudim a Ústí nad Orlicí v krásném zalesněném kraji. Hned po příjezdu nás uvítal (provozní?) Láďa Vítek, který se o nás neskutečně staral s celým svým personálem po celý den i noc. Ač jsme měli hrát vevnitř, menší velikost "pódia" a nádherné počasí rozhodlo, že jsme hráli venku pod párty stanem. Nakonec to bylo správné rozhodnutí! Na sólo si novomanželé vybrali Love is all around. Oběma to moc slušelo a bylo vidět, že si svůj den náležitě užívají. V průběhu podvečera došlo na přeřezávání kulatiny pilou, u které se zapotili jak novomanželé, tak i jejich rodiče a přátelé. Za zmínku ještě stojí fantastická svíčková a grilovaná krůta. Pane šéfkuchaři, lahůdka. :o)
Díky skvělé atmosféře a výdrži hostů jsme prodlužovali až do třetí hodiny. Domů jsme přijeli, jak už je to u nás zvykem, až za světla a to lehce před půl sedmou hodinou ranní. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz