Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Narozeniny Petra Kaisera, svatba manželů Vávrových

[neděle 15.7. | 0:40]

V pátek jsme hráli v Rožmitále na oslavě narozenin našeho kamaráda Petra Kaisera v prostorách výrobní haly v Rožmitále pod Třemšínem. Zhruba třicet lidí se s námi bavilo do nějakých půl druhý. Během večera si s námi zahrál několik skladeb bubeník "Třépa", zatímco Lukáš se chopil mikrofonu a tamburíny. Akce byla velmi vydařená, a tak máme v jednání další spolupráci na září.
V sobotu jsme se vydali do motorestu Milín na svatbu Lidky & Zdeňka Vávrových. Mladý manželský pár nás zná z několika akcí, především pak z Obecnice. Na solo jsme zahráli Šípkovou Růženku a poté pokračovali v decentnější produkci při pomalých skladbách. Z této svatby mám osobně moc dobrý pocit, kluci se moc snažili a nejedna skladba měla nepopsatelnou atmosféru. Nakonec jsme prodlužovali o více než hoďku a půl, kdy nás nakonec vystřídal dj Lukáš se svou diskotékou a především karaoke show.
Manžele Vávrovi pozdravujeme a těšíme se na další setkání ať už v Obecnici či jinde.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz