Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 30.5. | 7:02]

V sobotu jsme se vypravili na prozatím nejdelší cestu tohoto roku - do 340km vzdáleného Svatého kopečku u Olomouce. Po 4 hodinách strávených na cestě (ach ta tradiční brněnská dálnice.. katastrofa) jsme dorazili na místo konání. Luxusní restaurace/penzion Archa se nachází přímo vedle zoologické zahrady a je postavena převážně ze dřeva. Uprostřed sálu jí pak dominuje krb, posedět se dá jak v sále restaurace, tak i v podkroví prvního patra. V době našeho příjezdu (17.20h) probíhala svatební hostina v plném proudu. Před námi totiž vystupovala sympatická country kapela, na kterou si s chutí přítomní hosté zatancovali. Po seznámení s novomanželi - Adrianou a Stuartem Mackintosh, jsme se dohodli na úvodní sólo (Mad world). Ještě před sólem jsme odehráli dvě poslechové série, během nichž se ženich doběhnul převléknout zpět do svatebního kyltu. Nádherné prostředí restaurace umocňovalo atmosféru a významnost události, hrálo se fakt moc příjemně. Během večera došlo na převážnou část anglicky zpívaného repertoáru, tak jak bylo dohodnuto s objednavatelem Tadeášem, bratrem nevěsty. Nutno říct, že bylo složité se v publiku vyznat, každý chtěl totiž něco jiného. :o) A tak jsme se snažili vyhovět každému. Nakonec jsme hraní prodloužili o další hodinu. Pak pokračovala karaoke show známých hitů v podání přítomných hostů. Svatba to byla každopádně moc hezká a jak bývá zvykem, i my se připojujeme ke gratulantům s přáním všeho nejlepšího.
Domu jsme dorazili v neděli v sedm hodin ráno. A to nás letos čeká ještě spoustu takových vzdálených míst, z nichž "top" bude v září - Hradec nad Moravicí, vzdálený 410km. :o)))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz