Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 30.5. | 7:02]

V sobotu jsme se vypravili na prozatím nejdelší cestu tohoto roku - do 340km vzdáleného Svatého kopečku u Olomouce. Po 4 hodinách strávených na cestě (ach ta tradiční brněnská dálnice.. katastrofa) jsme dorazili na místo konání. Luxusní restaurace/penzion Archa se nachází přímo vedle zoologické zahrady a je postavena převážně ze dřeva. Uprostřed sálu jí pak dominuje krb, posedět se dá jak v sále restaurace, tak i v podkroví prvního patra. V době našeho příjezdu (17.20h) probíhala svatební hostina v plném proudu. Před námi totiž vystupovala sympatická country kapela, na kterou si s chutí přítomní hosté zatancovali. Po seznámení s novomanželi - Adrianou a Stuartem Mackintosh, jsme se dohodli na úvodní sólo (Mad world). Ještě před sólem jsme odehráli dvě poslechové série, během nichž se ženich doběhnul převléknout zpět do svatebního kyltu. Nádherné prostředí restaurace umocňovalo atmosféru a významnost události, hrálo se fakt moc příjemně. Během večera došlo na převážnou část anglicky zpívaného repertoáru, tak jak bylo dohodnuto s objednavatelem Tadeášem, bratrem nevěsty. Nutno říct, že bylo složité se v publiku vyznat, každý chtěl totiž něco jiného. :o) A tak jsme se snažili vyhovět každému. Nakonec jsme hraní prodloužili o další hodinu. Pak pokračovala karaoke show známých hitů v podání přítomných hostů. Svatba to byla každopádně moc hezká a jak bývá zvykem, i my se připojujeme ke gratulantům s přáním všeho nejlepšího.
Domu jsme dorazili v neděli v sedm hodin ráno. A to nás letos čeká ještě spoustu takových vzdálených míst, z nichž "top" bude v září - Hradec nad Moravicí, vzdálený 410km. :o)))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz