Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pondělí 30.5. | 7:02]

V sobotu jsme se vypravili na prozatím nejdelší cestu tohoto roku - do 340km vzdáleného Svatého kopečku u Olomouce. Po 4 hodinách strávených na cestě (ach ta tradiční brněnská dálnice.. katastrofa) jsme dorazili na místo konání. Luxusní restaurace/penzion Archa se nachází přímo vedle zoologické zahrady a je postavena převážně ze dřeva. Uprostřed sálu jí pak dominuje krb, posedět se dá jak v sále restaurace, tak i v podkroví prvního patra. V době našeho příjezdu (17.20h) probíhala svatební hostina v plném proudu. Před námi totiž vystupovala sympatická country kapela, na kterou si s chutí přítomní hosté zatancovali. Po seznámení s novomanželi - Adrianou a Stuartem Mackintosh, jsme se dohodli na úvodní sólo (Mad world). Ještě před sólem jsme odehráli dvě poslechové série, během nichž se ženich doběhnul převléknout zpět do svatebního kyltu. Nádherné prostředí restaurace umocňovalo atmosféru a významnost události, hrálo se fakt moc příjemně. Během večera došlo na převážnou část anglicky zpívaného repertoáru, tak jak bylo dohodnuto s objednavatelem Tadeášem, bratrem nevěsty. Nutno říct, že bylo složité se v publiku vyznat, každý chtěl totiž něco jiného. :o) A tak jsme se snažili vyhovět každému. Nakonec jsme hraní prodloužili o další hodinu. Pak pokračovala karaoke show známých hitů v podání přítomných hostů. Svatba to byla každopádně moc hezká a jak bývá zvykem, i my se připojujeme ke gratulantům s přáním všeho nejlepšího.
Domu jsme dorazili v neděli v sedm hodin ráno. A to nás letos čeká ještě spoustu takových vzdálených míst, z nichž "top" bude v září - Hradec nad Moravicí, vzdálený 410km. :o)))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 19.08. - ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD
St 23.08. - PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF
Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
Ne 27.08. - PŘÍBRAM, HOLLYWOOD BAR
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz