Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 27.5. | 2:00]

Včera jsme hráli na 4. Českém Pivním Festivalu v Praze. Tentokrát jsme jeli hrát v sestavě Lukáš, José, Vlasta a Petr Koupený. Šlo o záskok za naše kamarády, kterým umřel před několika dny spoluhráč. Když jsem viděl ty stany, pod kterými se od 12.5. pivní veletrh odehrával, vzpomněl jsem si na zážitky z dětství, kdy jsme jezdili hrát se školní dechovkou do Německa na pivní festivaly. Úplně stejná atmosféra! Zatímco Vlasta s Josem připravovali aparaturu a nástroje (neb Lukáš a Petr byl tou dobou teprve na cestě), ve vedlejších stanech hrály různé kapely či hudební tělesa (přes den i v noci). Jaké bylo jejich překvapení, když ve vedlejším stanu viděli hrát našeho kolegu Pepu Janouška (Rožmitálská Venkovanka) s tubistou. Nakonec se na nás večer zašel podívat a tak jsme mohli v rychlosti probrat, co je u koho nové. :o) Naše vystoupení odstartovalo v 18 hodin, nejdříve k poslechu - tu a tam pro jednoho až pět lidí. Někdy po sedmé hodině se parket velmi slušně plnil a to i při sérii lidovek. S přibývajícím časem jsme měli parket plnější a plnější (konstatovali jsme, že jsme měli asi nejvíce lidí ze všech, protože jsme o přestávkách chodili sondovat, kde je největší fluktuace osob a jak hrajou naši "konkurenti"). Před půl dvanáctou jsme z rychlých přešli na poslední dvě pomalé, abychom zakončili večer skladbou Knockin´ on heaven´s door a sborovým zpěvem návštěvníků pivního festivalu. Až mi běhal mráz po zádech! :o) Pokud to klapne, mohli bychom se zde objevit i příští rok. Ale nepředbíhejme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz