Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 27.5. | 2:00]

Včera jsme hráli na 4. Českém Pivním Festivalu v Praze. Tentokrát jsme jeli hrát v sestavě Lukáš, José, Vlasta a Petr Koupený. Šlo o záskok za naše kamarády, kterým umřel před několika dny spoluhráč. Když jsem viděl ty stany, pod kterými se od 12.5. pivní veletrh odehrával, vzpomněl jsem si na zážitky z dětství, kdy jsme jezdili hrát se školní dechovkou do Německa na pivní festivaly. Úplně stejná atmosféra! Zatímco Vlasta s Josem připravovali aparaturu a nástroje (neb Lukáš a Petr byl tou dobou teprve na cestě), ve vedlejších stanech hrály různé kapely či hudební tělesa (přes den i v noci). Jaké bylo jejich překvapení, když ve vedlejším stanu viděli hrát našeho kolegu Pepu Janouška (Rožmitálská Venkovanka) s tubistou. Nakonec se na nás večer zašel podívat a tak jsme mohli v rychlosti probrat, co je u koho nové. :o) Naše vystoupení odstartovalo v 18 hodin, nejdříve k poslechu - tu a tam pro jednoho až pět lidí. Někdy po sedmé hodině se parket velmi slušně plnil a to i při sérii lidovek. S přibývajícím časem jsme měli parket plnější a plnější (konstatovali jsme, že jsme měli asi nejvíce lidí ze všech, protože jsme o přestávkách chodili sondovat, kde je největší fluktuace osob a jak hrajou naši "konkurenti"). Před půl dvanáctou jsme z rychlých přešli na poslední dvě pomalé, abychom zakončili večer skladbou Knockin´ on heaven´s door a sborovým zpěvem návštěvníků pivního festivalu. Až mi běhal mráz po zádech! :o) Pokud to klapne, mohli bychom se zde objevit i příští rok. Ale nepředbíhejme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz