Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 27.5. | 2:00]

Včera jsme hráli na 4. Českém Pivním Festivalu v Praze. Tentokrát jsme jeli hrát v sestavě Lukáš, José, Vlasta a Petr Koupený. Šlo o záskok za naše kamarády, kterým umřel před několika dny spoluhráč. Když jsem viděl ty stany, pod kterými se od 12.5. pivní veletrh odehrával, vzpomněl jsem si na zážitky z dětství, kdy jsme jezdili hrát se školní dechovkou do Německa na pivní festivaly. Úplně stejná atmosféra! Zatímco Vlasta s Josem připravovali aparaturu a nástroje (neb Lukáš a Petr byl tou dobou teprve na cestě), ve vedlejších stanech hrály různé kapely či hudební tělesa (přes den i v noci). Jaké bylo jejich překvapení, když ve vedlejším stanu viděli hrát našeho kolegu Pepu Janouška (Rožmitálská Venkovanka) s tubistou. Nakonec se na nás večer zašel podívat a tak jsme mohli v rychlosti probrat, co je u koho nové. :o) Naše vystoupení odstartovalo v 18 hodin, nejdříve k poslechu - tu a tam pro jednoho až pět lidí. Někdy po sedmé hodině se parket velmi slušně plnil a to i při sérii lidovek. S přibývajícím časem jsme měli parket plnější a plnější (konstatovali jsme, že jsme měli asi nejvíce lidí ze všech, protože jsme o přestávkách chodili sondovat, kde je největší fluktuace osob a jak hrajou naši "konkurenti"). Před půl dvanáctou jsme z rychlých přešli na poslední dvě pomalé, abychom zakončili večer skladbou Knockin´ on heaven´s door a sborovým zpěvem návštěvníků pivního festivalu. Až mi běhal mráz po zádech! :o) Pokud to klapne, mohli bychom se zde objevit i příští rok. Ale nepředbíhejme!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz