Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 22.5. | 4:45]

Před chvílí jsme se vrátili z 230km vzdáleného Nového Města na Moravě, kde jsme hráli v hotelu Medlov při firemní akci Konica Minolta. Zhruba dvou a půl hodinová produkce začala chvíli před 22. hodinou rychlými skladbami, čímž jsme na parket nalákali první tancechtivý pracovníky. Pomalých písní zaznělo cca 5 a to až v samotném závěru, takže se celé vystoupení neslo spíše v rychlém pop-rockovém duchu. V brzké době nás čekají stejně či ještě více daleké cesty (Olomouc, Bystřice nad Pernštejnem, Adamov u Brna, Ostrava). Takže jak jsem prorokoval, tento rok je rokem investic, velkých změn a také cestování. Aneb - pořád se něco děje. :o))

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz