Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 15.5. | 3:15]

I včera jsme hráli na svatbě, tentokrát Karlovi a Janě Marešovým ve štědronínském penzionu Fousek, kde jsme již jednou hráli. Marešovi si nás vyhlédli před rokem na jiné svatbě, takže věděli, "do čeho jdou". Přesto sobotní sestava byla pro ně (i pro nás) něčím novým. Na klávesy hrál Aleš a při dechovkách na akordeon náš nový host Jirka Zrno z Rožmitálu. Ačkoliv jsme s Jirkou ještě nehráli a rychlá zkouška proběhla dvě hodiny před odjezdem, vše dopadlo na jedničku a tak se s Jirkou ještě uvidíme. Novomanželům jsme na sólo zahráli Dreamera a Perfect day. Opět se svatba velmi vydařila a pokud se nemýlím, i zde jsme přidávali hodinu navíc. Pak už nás čekala cesta domů a myšlenky se v tu chvíli začali ubírat opět "hokejovým směrem". :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz