Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 14.5. | 3:32]

Ach jo. Dnes se mi mohlo usínat o mnoho lépe, pokud bychom hokejový zápas proti Švédům vyhráli. Bohužel, nestalo se tak. Nicméně pro někoho pátek třináctého i tak bude šťastným dnem. Předeevším pro novomanžele Kamilu a Pavla Kudrnovi. Těm jsme v páteční den hráli ve mlýně Brejlov v Týnci nad Sázavou. I přes smutek z hokejové prohry, i přes počáteční vylidněnost parketu se svatba rozjela ve své druhé půli natolik, že jsme přidávali další hodinu navíc. Ke konci večera byl dražen podvazek nevěsty. Bylo legrační sledovat dvě skupinky chlapů, kterak se finančně přebíjejí. Svatba to jinak byla moc hezká, oběma mladým novomanželům to moc slušelo. V hotelu Brejlov máme domluvenou spolupráci, takže se sem snad ještě někdy podíváme. Novomanželům Kudrnovým děkujeme a přejeme vše nej!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz