Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[úterý 19.4. | 11:03]

V sobotu jsme hráli na další muzikantské svatbě, tentokrát Lucie a Milana Pokorných (písecká kapela Topton). S oběma novomanželi nás pojí letité přátelství, takže nám bylo ctí zahrát jim na svatbě. Do smrkovické restaurace jsme dorazili v době slavnostního oběda. Abychom nerušili, vyndavali jsme nástroje a aparaturu oknem přímo na pódium. :o) Musím říct, že tolik lidí u svatební tabule, tak často nevídáme. Mezi hosty sedělo i několik našich známých, například manželé Andrea a Petr Čížkovi, kterým jsme hráli na svatbě v červnu 2009 (ve Vile Botanika). Na sóla se dostalo krátce po páté hodině. Hrálo se bezvadně, tedy mohu-li to alespoň subjektivně posoudit. :o) Nakonec zaznělo i několik skladeb, které obvykle nehrajeme, nejvíce mne překvapil ploužák Earth Angel od Chucka Berryho, který jsme do repertoáru zařadili před rožmitálským pyžamákem. Ke konci večera došlo i na Milanovo vystoupení se skupinou B.O.S., kdy si s námi "střihl" Nebude to také lahké, Jako zamlada a Jarošovský pivovar. Bylo to úžasné zpestření. Přejeme Lucce a Milanovi jen to nejlepší a těšíme se na další shledání! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz