Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[úterý 19.4. | 11:03]

V sobotu jsme hráli na další muzikantské svatbě, tentokrát Lucie a Milana Pokorných (písecká kapela Topton). S oběma novomanželi nás pojí letité přátelství, takže nám bylo ctí zahrát jim na svatbě. Do smrkovické restaurace jsme dorazili v době slavnostního oběda. Abychom nerušili, vyndavali jsme nástroje a aparaturu oknem přímo na pódium. :o) Musím říct, že tolik lidí u svatební tabule, tak často nevídáme. Mezi hosty sedělo i několik našich známých, například manželé Andrea a Petr Čížkovi, kterým jsme hráli na svatbě v červnu 2009 (ve Vile Botanika). Na sóla se dostalo krátce po páté hodině. Hrálo se bezvadně, tedy mohu-li to alespoň subjektivně posoudit. :o) Nakonec zaznělo i několik skladeb, které obvykle nehrajeme, nejvíce mne překvapil ploužák Earth Angel od Chucka Berryho, který jsme do repertoáru zařadili před rožmitálským pyžamákem. Ke konci večera došlo i na Milanovo vystoupení se skupinou B.O.S., kdy si s námi "střihl" Nebude to také lahké, Jako zamlada a Jarošovský pivovar. Bylo to úžasné zpestření. Přejeme Lucce a Milanovi jen to nejlepší a těšíme se na další shledání! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz