Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[úterý 19.4. | 11:03]

V sobotu jsme hráli na další muzikantské svatbě, tentokrát Lucie a Milana Pokorných (písecká kapela Topton). S oběma novomanželi nás pojí letité přátelství, takže nám bylo ctí zahrát jim na svatbě. Do smrkovické restaurace jsme dorazili v době slavnostního oběda. Abychom nerušili, vyndavali jsme nástroje a aparaturu oknem přímo na pódium. :o) Musím říct, že tolik lidí u svatební tabule, tak často nevídáme. Mezi hosty sedělo i několik našich známých, například manželé Andrea a Petr Čížkovi, kterým jsme hráli na svatbě v červnu 2009 (ve Vile Botanika). Na sóla se dostalo krátce po páté hodině. Hrálo se bezvadně, tedy mohu-li to alespoň subjektivně posoudit. :o) Nakonec zaznělo i několik skladeb, které obvykle nehrajeme, nejvíce mne překvapil ploužák Earth Angel od Chucka Berryho, který jsme do repertoáru zařadili před rožmitálským pyžamákem. Ke konci večera došlo i na Milanovo vystoupení se skupinou B.O.S., kdy si s námi "střihl" Nebude to také lahké, Jako zamlada a Jarošovský pivovar. Bylo to úžasné zpestření. Přejeme Lucce a Milanovi jen to nejlepší a těšíme se na další shledání! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz