Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 10.4. | 3:20]

Včera jsme hráli na svatbě našich přátel Katky a Jardy Koupených. Jardu byste si mohli pamatovat, neboť s námi čas od času hraje na housle a při nedávném maturitním plese průmyslové školy hrál i na mandolínu a kytaru se svým bratrem Petrem. Svatební veselí probíhalo ve Strnadovském mlýně, kde jsme hráli vůbec poprvé a nutno říci, že se nám zde líbilo natolik, že by mě mrzelo, pokud bychom se sem již nikdy nevrátili. Na úvod jsme zahráli svatební sóla - polku a valčík, poté následovaly klasické pomalé skladby. V průběhu večera si zahrála i Jardova kapela, ke které se na bicí přidal Lukáš. Zahráli několik skladeb, převážně od Čechomoru. Produkci B.O.S. jsme uKončili pár minut před jednou hodinou. Po sbalení jsme zde ještě dlouhou dobu povídali s rodiči novomanželů i zdejším majitelem, což byla krásná tečka za již tak nádherným dnem a večerem.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz