Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Hrubých

[sobota 7.7. | 3:00]

V pátek jsme se vypravili na svatbu Jarky & Romana Hrubých do penzionu Nový rybník. Přestože tento penzion máme za "humny", hráli jsme zde teprve podruhé (poprvé to bylo před pěti lety při narozeninách). Už po cestě jsem klukům z kapely říkal, že kvůli dešťovým přeháňkám musíme rozhodně hrát uvnitř. Nakonec jsme rozhodně hráli venku na terase. :o))) Naštěstí se tato volba ukázala být velmi šťastnou, už jen proto, že ve vnitřních prostorách bychom se se všemi hosty tísnili, kdežto na terase byl prostor a hlavně čerstvý vzduch. Bylo zde spoustu známých - třeba náš "tu a tam hostující" kytarista Petr "Peťan" Koupený, nebo třeba můj spolužák ze základky Karel Trefný. Svatba byla velmi uvolněná, v okolí hráli chlapi plážový fotbal, někdo se koupal nebo procházel po krásném areálu penzionu. Hráli jsme jako o život a všichni se bezvadně bavili, nejen novomanželé, kapela ale i hosté.
Zdravíme manžele Hrubých! Až se vám narodí očekávaný přírůstek, ozvěte se! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz