Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2017

zpět


Nová posila v kapele

[úterý 16.5. | 8:30]

Dámy a pánové. Po téměř třech letech opouští naší kapelu klávesista Tomáš Chvosta. Ten s námi odehrál od září 2014 desítky akcí po celé republice. Důvodem jeho odchodu jsou vleklejší zdravotní problémy, které mu především v posledním půl roce zamezovaly odehrát několik akcí.
Díky Tomášovo schopnostem a dovednostem ve hře na keyboard se naše kapela posunula o další level výše, spoustě písním dodal charakteristický sound a atmosféru. Rád bych mu i touto cestou poděkoval za skvělá vystoupení. S Tomášem se budeme každopádně vídat i nadále, protože bude čas od času alternovat stejně tak jako bývalí klávesisté Vlasta Svoboda a Ondřej Vančát.
Tomáši, děkuji!!!!

Novou stálou členkou skupiny Bosáci se stává Ivana Anastázie Gubániová, mladá 24 letá muzikantka z Prahy. Je absolventkou konzervatoře Jaroslava Ježka, obor skladba. Mimo to hraje ve folkové kapele, vede komorní orchestr, dříve zpívala ve sboru. Ačkoliv jsme se s ní prvně viděli až při odjezdu na sobotní svatbu a neměli jsme spolu žádnou zkoušku, Ivana mezi nás okamžitě zapadla a hrála jako letitá členka. Těšíme se na novou spolupráci a hudební obohacení.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

St 27.09. - PELHŘIMOV, VÁŇŮV STATEK
Čt 28.09. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM, STATEK BLANÍK
Pá 29.09. - VYŠŠÍ BROD, BÍLÝ MLÝN
So 30.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 07.10. - MYSLOVICE, STATEK ČESKÁ LÍPA
So 14.10. - SEDLČANSKO
So 21.10. - PODĚBRADY, HOTEL GOLFI
So 04.11. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Mnohokrát děkujeme za skvělou show, perfektní hudební zážitek a profesionalitu. Všude chválíme a budeme doporučovat.
  Manželé Záhorovi (16.9.2017)
  Děkujeme celé kapele za super večer, hrajete parádně a bylo to úžasné. Děkujeme moc.
  Manželé Vrobelovi (15.9.2017)
  Naprostá paráda!!! Moc Vám všem děkujeme. Strašně jsme si to užili a všichni na Vás pěli samou chválu. Výběr písniček dokonalý. Ještě jednou díky .
  Manželé Čermákovi (8.9.2017)
  Kluci se skupiny Bosáci byli naprosto úžasní. Nejen že umí krásně hrát a zpívat, ale dokážou i vystihnout náladu lidí a vtipně improvizovat. Kdyby šlo dát hvězdiček 6, dali bychom je Díky nim se stala naše večerní svatební párty nezapomenutelnou, všichni jsme si to moc užili a proto bych jim touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat. Je vidět, že do toho dávají srdce a tak to má být. Takže ještě jednou - DÍKY.
  Manželé Pešlovi (26.8.2017)
  Velice moc Vám děkujeme za úžasný večer. Doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní skupinu na svatbě. Výborná skupina, která razila celkem dlouhou cestu až k nám na jih čech. Nejen my, ale i všichni chválili, jak skvělá jste skupina. Navíc výborná a rychlá domluva. Doufám, že si Vás ještě v budoucnu někdy poslechneme. Díky moc!!
  Manželé Ernekerovi (22.7.2017)
  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz