Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2017

zpět


Nová posila v kapele

[úterý 16.5. | 8:30]

Dámy a pánové. Po téměř třech letech opouští naší kapelu klávesista Tomáš Chvosta. Ten s námi odehrál od září 2014 desítky akcí po celé republice. Důvodem jeho odchodu jsou vleklejší zdravotní problémy, které mu především v posledním půl roce zamezovaly odehrát několik akcí.
Díky Tomášovo schopnostem a dovednostem ve hře na keyboard se naše kapela posunula o další level výše, spoustě písním dodal charakteristický sound a atmosféru. Rád bych mu i touto cestou poděkoval za skvělá vystoupení. S Tomášem se budeme každopádně vídat i nadále, protože bude čas od času alternovat stejně tak jako bývalí klávesisté Vlasta Svoboda a Ondřej Vančát.
Tomáši, děkuji!!!!

Novou stálou členkou skupiny Bosáci se stává Ivana Anastázie Gubániová, mladá 24 letá muzikantka z Prahy. Je absolventkou konzervatoře Jaroslava Ježka, obor skladba. Mimo to hraje ve folkové kapele, vede komorní orchestr, dříve zpívala ve sboru. Ačkoliv jsme se s ní prvně viděli až při odjezdu na sobotní svatbu a neměli jsme spolu žádnou zkoušku, Ivana mezi nás okamžitě zapadla a hrála jako letitá členka. Těšíme se na novou spolupráci a hudební obohacení.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz