Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2017

zpět


Nová posila v kapele

[úterý 16.5. | 8:30]

Dámy a pánové. Po téměř třech letech opouští naší kapelu klávesista Tomáš Chvosta. Ten s námi odehrál od září 2014 desítky akcí po celé republice. Důvodem jeho odchodu jsou vleklejší zdravotní problémy, které mu především v posledním půl roce zamezovaly odehrát několik akcí.
Díky Tomášovo schopnostem a dovednostem ve hře na keyboard se naše kapela posunula o další level výše, spoustě písním dodal charakteristický sound a atmosféru. Rád bych mu i touto cestou poděkoval za skvělá vystoupení. S Tomášem se budeme každopádně vídat i nadále, protože bude čas od času alternovat stejně tak jako bývalí klávesisté Vlasta Svoboda a Ondřej Vančát.
Tomáši, děkuji!!!!

Novou stálou členkou skupiny Bosáci se stává Ivana Anastázie Gubániová, mladá 24 letá muzikantka z Prahy. Je absolventkou konzervatoře Jaroslava Ježka, obor skladba. Mimo to hraje ve folkové kapele, vede komorní orchestr, dříve zpívala ve sboru. Ačkoliv jsme se s ní prvně viděli až při odjezdu na sobotní svatbu a neměli jsme spolu žádnou zkoušku, Ivana mezi nás okamžitě zapadla a hrála jako letitá členka. Těšíme se na novou spolupráci a hudební obohacení.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz