Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2017

zpět


18 LET KAPELY BOSÁCI

[pondělí 30.10. | 21:20]

Uplynulý pátek jsme s kapelou oslavili 18 let fungování a to pro nás docela netradičně - uspořádal jsem příbramské Chmelnici setkání bývalých a současných členů kapely Bosáci, kde jsme si zahráli bowling, popili a zavzpomínali na uplynulá léta. Pokud by se sešli všichni co kapelou prošli, bylo by nás možná 15 až 20. Na setkání přišlo celkem 8 lidí - kytaristé Aleš Chovaneček, Jan Johny Ptáček, Petr Bětík, baskytaristé Kryštof Komanec, Jiří Drážďanský, klávesisté Vlasta Svoboda, Ivana Gubaniová a já, Lukáš Ondrušek, jakožto bubeník a kapelník. Tradičně bych rád poděkoval všem muzikantům, kteří se v minulosti i současnosti zasloužili o to, kde kapela je a co pomyslně dokázala. Já osobně beru za veliký úspěch držení se mezi top kapelami středočeského kraje, léta patříme k vyhledávaným kapelám především na svatby. Děkujeme všem pořadatelům a fanouškům za neutuchající zájem a podporu. Moc si toho vážíme.
A nám, Bosákům, bych popřál přinejmenším ještě dalších 18 let úspěšného fungování.
Lukáš Ondrušek & jeho banda


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE
Pá 27.07. - PRAHA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz