Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2017

zpět


18 LET KAPELY BOSÁCI

[pondělí 30.10. | 21:20]

Uplynulý pátek jsme s kapelou oslavili 18 let fungování a to pro nás docela netradičně - uspořádal jsem příbramské Chmelnici setkání bývalých a současných členů kapely Bosáci, kde jsme si zahráli bowling, popili a zavzpomínali na uplynulá léta. Pokud by se sešli všichni co kapelou prošli, bylo by nás možná 15 až 20. Na setkání přišlo celkem 8 lidí - kytaristé Aleš Chovaneček, Jan Johny Ptáček, Petr Bětík, baskytaristé Kryštof Komanec, Jiří Drážďanský, klávesisté Vlasta Svoboda, Ivana Gubaniová a já, Lukáš Ondrušek, jakožto bubeník a kapelník. Tradičně bych rád poděkoval všem muzikantům, kteří se v minulosti i současnosti zasloužili o to, kde kapela je a co pomyslně dokázala. Já osobně beru za veliký úspěch držení se mezi top kapelami středočeského kraje, léta patříme k vyhledávaným kapelám především na svatby. Děkujeme všem pořadatelům a fanouškům za neutuchající zájem a podporu. Moc si toho vážíme.
A nám, Bosákům, bych popřál přinejmenším ještě dalších 18 let úspěšného fungování.
Lukáš Ondrušek & jeho banda


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz