Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2018

zpět


Plesy, nové skladby

[pátek 23.2. | 14:20]

V posledních týdnech jsme odehráli další množství nádherných akcí - maturitní plesy, taneční zábavy (Klenovice, Vrchotovy Janovice, Příbram, Volyně, Vrátkov, Stará Lysá). I tak si kapela našla čas a připravuje opět nové skladby. Zatím jsme udělali - A girl like you - Edwyn Collins, Vlčí srdce - Jelen, Budu všechno co si budeš přát - Janek Ledecký, Ma Cherrie (jive version) - VA Artist, Lásko - Divokej Bill. A budeme pokračovat, abychom si rozšířili repertoár o další pecky, ať už na plesy, nebo třeba na firemní akce. Těšíme se na vás. :)


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 24.03. - ÚJEZD NAD LESY
So 14.04. - PLZEŇ, ČERNICE
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz