Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[pátek 18.2. | 8:13]

Opět pokračujeme ve vysokém tempu poptávek za den. V poslední době jsme měli v jednání několik svateb, z nichž některé již byly potvrzeny, máme potvrzený zájem o hasičský ples v Milíně na 2012 (letošní se teprve bude konat), bohužel jsme taktéž přišly o několik akcí, jako např. Zahrádkářský ples v Čížové. Poptávaný termín byl změněn z 25.2. na 18.2., což máme obsazeno. Dále máme v jednání ples jednoho jihočeského pivovaru, letní zábavu v okolí Březnice.
Už se nám několikrát stalo - především u svateb (stává se to ale i u plesů), že jsme měli poptávaný termín obsazený, ale zájem svatebčanů/pořadatelů o naši kapelu byl tak veliký, že se rozhodli termín přesunout. Naposledy se to stalo včera. To je prostě úžasné!! Děkuji Vám!!!
Dnes si zajedeme zahrát do Prachatic na ples Mistra Křišťana, kde vystoupíme se zpěvákem skupiny Walda Gang.


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz