Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Heřmanových

[sobota 7.7. | 3:00]

Ve středu jsme hráli na svatbě manželů Ivety & Mirka Heřmanových ve Spáleném Mlýně v Líšnici. Jde o další z těch míst, kam jezdíme hrát moc rádi. Střídavě slunečné i deštivé počasí nás postrašilo hned na začátku večera. Ale jelikož jsme hráli na zastřešené terase, obavy byly pryč. Na sólo jsme hráli (aspoň tuším) Sluneční hrob. Zábava se rozjela bez problému, hrálo se fakt příjemně. S přibývající hodinou lidé odpadávali (ať už kvůli dětem), nebo se spíše chtěli bavit mezi sebou. A tak se stalo po mnoha a mnoha letech, že jsme místo domluveného času konce či přídavků hráli dokonce o hodinu méně. Přesto jsme strávili příjemné chvilky při svatbě manželů Heřmanových. Fotky zatím nemáme.
Touto cestou bych chtěl poděkovat a pozdravit neskutečně příjemnou a ochotnou obsluhu mlýna! Vážíme si všech, kteří dělají svoji práci s úsměvem a nadšením, což se bohužel nedá říct o všech.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Čt 24.05. - PLZEŇ
Pá 25.05. - SVATÉ POLE, STATEK
So 26.05. - STŘEMOŠICE
Čt 31.05. - JINDŘICHŮV HRADEC
Pá 01.06. - PŘÍBRAM, RESTAURACE ŠVEJK
So 02.06. - NOVÁ VES U PROTIVÍNA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz