Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Heřmanových

[sobota 7.7. | 3:00]

Ve středu jsme hráli na svatbě manželů Ivety & Mirka Heřmanových ve Spáleném Mlýně v Líšnici. Jde o další z těch míst, kam jezdíme hrát moc rádi. Střídavě slunečné i deštivé počasí nás postrašilo hned na začátku večera. Ale jelikož jsme hráli na zastřešené terase, obavy byly pryč. Na sólo jsme hráli (aspoň tuším) Sluneční hrob. Zábava se rozjela bez problému, hrálo se fakt příjemně. S přibývající hodinou lidé odpadávali (ať už kvůli dětem), nebo se spíše chtěli bavit mezi sebou. A tak se stalo po mnoha a mnoha letech, že jsme místo domluveného času konce či přídavků hráli dokonce o hodinu méně. Přesto jsme strávili příjemné chvilky při svatbě manželů Heřmanových. Fotky zatím nemáme.
Touto cestou bych chtěl poděkovat a pozdravit neskutečně příjemnou a ochotnou obsluhu mlýna! Vážíme si všech, kteří dělají svoji práci s úsměvem a nadšením, což se bohužel nedá říct o všech.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz