Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 5.2. | 14:30]

Včera jsme hráli na 3. volejbalovém plese v Rožmitále pod Třemšínem. Byla to již třetí spolupráce s rožmitálskými volejbalisty a vůbec celkově jsme se sem moc těšili. Oproti jiným akcím jsem byl ale ještě více nervózní, neboť jsme zde měli spoustu novinek a premiér. Jako náš host zde vystoupil kamarád - houslista Jarda Koupený, Libor si odbyl premiéru před domácím publikem, měl zde i úplně nové kytary a aparát, zpíval spoustu skladeb, jež do teď zpíval náš bývalý klávesista Vlasta. Toho oficiálně od sobotního dne na této pozici nahradil Pavel Hájek z Vysoké u Příbrami. Vlasta se koncem minulého roku rozhodl po vzájemné dohodě po jedenácti letech k ukončení činnosti ve skupině B.O.S. z důvodu vytížení pracovními povinnostmi, kterým se chce věnovat ve větší míře než dosud. Rád bych mu poděkoval za jeho dlouholetou spolupráci, hraní, zpívání především Kabátů, čímž si získal širokou fanouškovskou základnu a také za dlouholeté zvučení. S Vlastou se každopádně budeme/budete setkávat i nadále, neboť bude hrát některé písně, které Pavel zatím nestihl nazkoušet, při větších akcích bude dělat zvukaře a hostovat při zpívání Kabátů.
Ještě zpět ke včerejšímu plesu - během večera vystoupily Bobcats Cheerleaders nedávno oceněné titulem mistryně České republiky. Dále vystoupili sedlčanští bubeníci z Marimby. Ačkoliv přišlo o něco méně lidí (lehce přes 120), než si pořadatelé představovali, ples se vydařil skvěle a my přidávali ještě další hodinu navíc! Během večera zazněly dvě nové skladby - Je to blízko od Michala Davida a také Chemie od Xindla X. Pokud vše půjde, tak jak si myslím, do budoucna se můžete těšit na spoustu nových písní! Prosím, buďte tolerantní, když nám to nepůjde hned a držte nám palce, abychom vše zvládli v nové sestavě. Na oplátku vám slibujeme, že se budeme maximálně snažit, abychom v letošním roce byli ještě lepší a ještě novější. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz