Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 5.2. | 14:30]

Včera jsme hráli na 3. volejbalovém plese v Rožmitále pod Třemšínem. Byla to již třetí spolupráce s rožmitálskými volejbalisty a vůbec celkově jsme se sem moc těšili. Oproti jiným akcím jsem byl ale ještě více nervózní, neboť jsme zde měli spoustu novinek a premiér. Jako náš host zde vystoupil kamarád - houslista Jarda Koupený, Libor si odbyl premiéru před domácím publikem, měl zde i úplně nové kytary a aparát, zpíval spoustu skladeb, jež do teď zpíval náš bývalý klávesista Vlasta. Toho oficiálně od sobotního dne na této pozici nahradil Pavel Hájek z Vysoké u Příbrami. Vlasta se koncem minulého roku rozhodl po vzájemné dohodě po jedenácti letech k ukončení činnosti ve skupině B.O.S. z důvodu vytížení pracovními povinnostmi, kterým se chce věnovat ve větší míře než dosud. Rád bych mu poděkoval za jeho dlouholetou spolupráci, hraní, zpívání především Kabátů, čímž si získal širokou fanouškovskou základnu a také za dlouholeté zvučení. S Vlastou se každopádně budeme/budete setkávat i nadále, neboť bude hrát některé písně, které Pavel zatím nestihl nazkoušet, při větších akcích bude dělat zvukaře a hostovat při zpívání Kabátů.
Ještě zpět ke včerejšímu plesu - během večera vystoupily Bobcats Cheerleaders nedávno oceněné titulem mistryně České republiky. Dále vystoupili sedlčanští bubeníci z Marimby. Ačkoliv přišlo o něco méně lidí (lehce přes 120), než si pořadatelé představovali, ples se vydařil skvěle a my přidávali ještě další hodinu navíc! Během večera zazněly dvě nové skladby - Je to blízko od Michala Davida a také Chemie od Xindla X. Pokud vše půjde, tak jak si myslím, do budoucna se můžete těšit na spoustu nových písní! Prosím, buďte tolerantní, když nám to nepůjde hned a držte nám palce, abychom vše zvládli v nové sestavě. Na oplátku vám slibujeme, že se budeme maximálně snažit, abychom v letošním roce byli ještě lepší a ještě novější. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 19.08. - ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD
St 23.08. - PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF
Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
Ne 27.08. - PŘÍBRAM, HOLLYWOOD BAR
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz