Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 5.2. | 14:30]

Včera jsme hráli na 3. volejbalovém plese v Rožmitále pod Třemšínem. Byla to již třetí spolupráce s rožmitálskými volejbalisty a vůbec celkově jsme se sem moc těšili. Oproti jiným akcím jsem byl ale ještě více nervózní, neboť jsme zde měli spoustu novinek a premiér. Jako náš host zde vystoupil kamarád - houslista Jarda Koupený, Libor si odbyl premiéru před domácím publikem, měl zde i úplně nové kytary a aparát, zpíval spoustu skladeb, jež do teď zpíval náš bývalý klávesista Vlasta. Toho oficiálně od sobotního dne na této pozici nahradil Pavel Hájek z Vysoké u Příbrami. Vlasta se koncem minulého roku rozhodl po vzájemné dohodě po jedenácti letech k ukončení činnosti ve skupině B.O.S. z důvodu vytížení pracovními povinnostmi, kterým se chce věnovat ve větší míře než dosud. Rád bych mu poděkoval za jeho dlouholetou spolupráci, hraní, zpívání především Kabátů, čímž si získal širokou fanouškovskou základnu a také za dlouholeté zvučení. S Vlastou se každopádně budeme/budete setkávat i nadále, neboť bude hrát některé písně, které Pavel zatím nestihl nazkoušet, při větších akcích bude dělat zvukaře a hostovat při zpívání Kabátů.
Ještě zpět ke včerejšímu plesu - během večera vystoupily Bobcats Cheerleaders nedávno oceněné titulem mistryně České republiky. Dále vystoupili sedlčanští bubeníci z Marimby. Ačkoliv přišlo o něco méně lidí (lehce přes 120), než si pořadatelé představovali, ples se vydařil skvěle a my přidávali ještě další hodinu navíc! Během večera zazněly dvě nové skladby - Je to blízko od Michala Davida a také Chemie od Xindla X. Pokud vše půjde, tak jak si myslím, do budoucna se můžete těšit na spoustu nových písní! Prosím, buďte tolerantní, když nám to nepůjde hned a držte nám palce, abychom vše zvládli v nové sestavě. Na oplátku vám slibujeme, že se budeme maximálně snažit, abychom v letošním roce byli ještě lepší a ještě novější. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz