Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 30.1. | 6:37]

Před chvílí jsme se vrátili z 3. rybářského plesu v Čimelicích, který se jako již tradičně velmi vydařil. Bylo vyprodáno (přes 200 lidí) a navíc museli pořadatelé odmítnout dalších 250 lidí (!), kteří měli zájem o vstupenky. Jak pořadatele tak nás takový zájem velmi potěšil, takže jsme domluveni na spolupráci i v příštích letech. Hráli jsme do 4.15h a musím říct, že mne dnešní (alias včerejší) výkon kluků velmi potěšil. :o) Neslýchají to ode mne moc často, ale - kluci, děkuji. :o) Během večera nás dostala luxusní tombola, v níž kromě kaprů byl i přenádherný sumec, ale také jako hlavní cena KAMERA! Škoda jen, že jí nevyhrál někdo z kapely. Třebas já. :o) Přesto jsme něco vyhráli... Lukáš sušák, rukavice, makrely, pákovou baterii, Vlasta žehličku, zrní, skleničky, Petr salámy, rukavice, José, rybu a nějaké drobnosti. Fotky jsou zde. Zdravíme všechny do Čimelic a už se na vás moc těšíme na příštím plese! Pořadatelům tímto děkujeme za pozvání a skvělý přístup při organizování plesu.
Jo a mimochodem, zdravíme našeho fanouška Petra, co vypadá jako Pepa Vojtek z Kabátů (viz. fotky z plesu).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz