Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 30.1. | 6:37]

Před chvílí jsme se vrátili z 3. rybářského plesu v Čimelicích, který se jako již tradičně velmi vydařil. Bylo vyprodáno (přes 200 lidí) a navíc museli pořadatelé odmítnout dalších 250 lidí (!), kteří měli zájem o vstupenky. Jak pořadatele tak nás takový zájem velmi potěšil, takže jsme domluveni na spolupráci i v příštích letech. Hráli jsme do 4.15h a musím říct, že mne dnešní (alias včerejší) výkon kluků velmi potěšil. :o) Neslýchají to ode mne moc často, ale - kluci, děkuji. :o) Během večera nás dostala luxusní tombola, v níž kromě kaprů byl i přenádherný sumec, ale také jako hlavní cena KAMERA! Škoda jen, že jí nevyhrál někdo z kapely. Třebas já. :o) Přesto jsme něco vyhráli... Lukáš sušák, rukavice, makrely, pákovou baterii, Vlasta žehličku, zrní, skleničky, Petr salámy, rukavice, José, rybu a nějaké drobnosti. Fotky jsou zde. Zdravíme všechny do Čimelic a už se na vás moc těšíme na příštím plese! Pořadatelům tímto děkujeme za pozvání a skvělý přístup při organizování plesu.
Jo a mimochodem, zdravíme našeho fanouška Petra, co vypadá jako Pepa Vojtek z Kabátů (viz. fotky z plesu).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz