Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[neděle 30.1. | 6:37]

Před chvílí jsme se vrátili z 3. rybářského plesu v Čimelicích, který se jako již tradičně velmi vydařil. Bylo vyprodáno (přes 200 lidí) a navíc museli pořadatelé odmítnout dalších 250 lidí (!), kteří měli zájem o vstupenky. Jak pořadatele tak nás takový zájem velmi potěšil, takže jsme domluveni na spolupráci i v příštích letech. Hráli jsme do 4.15h a musím říct, že mne dnešní (alias včerejší) výkon kluků velmi potěšil. :o) Neslýchají to ode mne moc často, ale - kluci, děkuji. :o) Během večera nás dostala luxusní tombola, v níž kromě kaprů byl i přenádherný sumec, ale také jako hlavní cena KAMERA! Škoda jen, že jí nevyhrál někdo z kapely. Třebas já. :o) Přesto jsme něco vyhráli... Lukáš sušák, rukavice, makrely, pákovou baterii, Vlasta žehličku, zrní, skleničky, Petr salámy, rukavice, José, rybu a nějaké drobnosti. Fotky jsou zde. Zdravíme všechny do Čimelic a už se na vás moc těšíme na příštím plese! Pořadatelům tímto děkujeme za pozvání a skvělý přístup při organizování plesu.
Jo a mimochodem, zdravíme našeho fanouška Petra, co vypadá jako Pepa Vojtek z Kabátů (viz. fotky z plesu).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz