Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 22.1. | 19:20]

Včera jsme hráli na maturitním plese Gymnázia Příbram tříd 4.A a 4.B. O maturitních plesech jsem psal již tolikrát, že ani nevím, co napsat. :o) Snad jen tolik, že jsem se těšil, jaký zvuk dokážeme udělat s novým aparátem v sále, jež má neblahou pověst jednoho z nejhorších kulturáků široko daleko co se akustiky týče. Byli jsme nadmíru překvapeni a spokojeni, jak to pěkně hrálo a bylo o to více příjemné si zahrát. Josému praskly dvě struny u baskytary, což se ještě nestalo! Jako šestý člen si s námi zahrál houslista Jarda Koupený, který se zaskvěl především ve Variaci na renesanční téma a ještě v několika skladbách, kde měl úžasná sóla. Prostě muzikant, jak se patří. :o) Dále jsme zde viděli maturantku Moniku Chytilovou, která s námi v únoru roku 2004 zpívala na podnikatelském plese OHK v příbramské Sokolovně. Letí to letí. :o)) Na plese vzniklo skoro 300 fotek, ale bohužel se mi je zatím nepodařilo načíst. :o( Nejdéle budou v pondělí.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz