Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[sobota 22.1. | 19:20]

Včera jsme hráli na maturitním plese Gymnázia Příbram tříd 4.A a 4.B. O maturitních plesech jsem psal již tolikrát, že ani nevím, co napsat. :o) Snad jen tolik, že jsem se těšil, jaký zvuk dokážeme udělat s novým aparátem v sále, jež má neblahou pověst jednoho z nejhorších kulturáků široko daleko co se akustiky týče. Byli jsme nadmíru překvapeni a spokojeni, jak to pěkně hrálo a bylo o to více příjemné si zahrát. Josému praskly dvě struny u baskytary, což se ještě nestalo! Jako šestý člen si s námi zahrál houslista Jarda Koupený, který se zaskvěl především ve Variaci na renesanční téma a ještě v několika skladbách, kde měl úžasná sóla. Prostě muzikant, jak se patří. :o) Dále jsme zde viděli maturantku Moniku Chytilovou, která s námi v únoru roku 2004 zpívala na podnikatelském plese OHK v příbramské Sokolovně. Letí to letí. :o)) Na plese vzniklo skoro 300 fotek, ale bohužel se mi je zatím nepodařilo načíst. :o( Nejdéle budou v pondělí.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz