Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Bardových

[neděle 1.7. | 5:00]

Neuplynulo dlouho a my se opět vydali na svatbu - tentokrát do našeho oblíbeného Liškova mlýna v Milešově, na svatbu Vlaďky a Františka Bardových. Jsem moc rád, že si novomanželé vybrali právě tento objekt a právě nás. :o) Na místo jsme dorazili v pět hodin, zrovna když se chystali krájet dort. Jelikož venku panovaly tropické teploty, odehrávala se naše produkce pod párty stanem. Nemusím snad dlouze vysvětlovat, jaká teplota ve stanu byla. :o)
Po hodině produkce k poslechu (neb se Vlaďka s Františkem fotili) přišlo na řadu sólo - Perfect day, který já osobně mám velmi rád a kytaristovi Petrovi zkrátka sedí. Pak jsme pokračovali sólem pro novomanžele s rodiči. Zábava byla oproti jiným akcím uvolněnější a na parketu to "frčelo" až do půlnoci, kdy jsme museli skončit s venkovním hraním. Lidé i manželé z nás byli nadšeni, tak za vydatné pomoci publika jsme vše přesunuli dovnitř a o pár minut později pokračovali. Hráli jsme i s přídavky do nějakých 2.45h. Svatba byla moc hezká a málokomu se chtělo jít spát. Pozdravujeme všechny hosty ze svatby (ahoj, Rosťo a ostatní!), nejvíce pak zdravíme Bardovi a Zikmundovi!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE
Pá 27.07. - PRAHA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz