Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Bardových

[neděle 1.7. | 5:00]

Neuplynulo dlouho a my se opět vydali na svatbu - tentokrát do našeho oblíbeného Liškova mlýna v Milešově, na svatbu Vlaďky a Františka Bardových. Jsem moc rád, že si novomanželé vybrali právě tento objekt a právě nás. :o) Na místo jsme dorazili v pět hodin, zrovna když se chystali krájet dort. Jelikož venku panovaly tropické teploty, odehrávala se naše produkce pod párty stanem. Nemusím snad dlouze vysvětlovat, jaká teplota ve stanu byla. :o)
Po hodině produkce k poslechu (neb se Vlaďka s Františkem fotili) přišlo na řadu sólo - Perfect day, který já osobně mám velmi rád a kytaristovi Petrovi zkrátka sedí. Pak jsme pokračovali sólem pro novomanžele s rodiči. Zábava byla oproti jiným akcím uvolněnější a na parketu to "frčelo" až do půlnoci, kdy jsme museli skončit s venkovním hraním. Lidé i manželé z nás byli nadšeni, tak za vydatné pomoci publika jsme vše přesunuli dovnitř a o pár minut později pokračovali. Hráli jsme i s přídavky do nějakých 2.45h. Svatba byla moc hezká a málokomu se chtělo jít spát. Pozdravujeme všechny hosty ze svatby (ahoj, Rosťo a ostatní!), nejvíce pak zdravíme Bardovi a Zikmundovi!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz