Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2011

zpět


[úterý 18.1. | 17:59]

Tento způsob ledna zdá se mi poněkud vražedný. :o) Tolik poptávek po kapele za několik málo uplynulých dnů, to jsem nečekal! Stále pokračuje tempo 3 poptávek za den. Některé nevyšly hned, jiné jsou v jednání. Všechny termíny nejsou ještě na webu, ale brzy je doplním, jen co budu vědět více od pořadatelů.
Dále mě dostala informace o téměř vyprodaném plesu Junior klubu (příští pátek v Sádku) - mělo by dorazit 300 lidí!!!! To bude nářez. :o) V tombole bude živé sele, jsou připraveny dva svozové autobusy a pro tancechtivé po naší produkci bude pokračovat dj Luděk. Jo a před chvílí byl potvrzen termín 21.1.2012 - hasičský ples ve Svatém Poli. Závěrem děkujeme za návštěvnost našeho webu, která denně čítá okolo 150ti přístupů. Nádhera. Takže samé dobré zprávy. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz