Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Stejskalových

[pátek 29.6. | 19:10]

Čtvrteční letní den patřil účinkování naší kapely na svatbě Magdy & Honzy Stejskalových v luxusním zámku Berchtold v Kunicích. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že v sále zrovna probíhá hudební vystoupení našeho oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse! Jelikož jsme museli počkat, až Tomáš s Jirkou (kytara) a Petrem (cajon) skončí, mohli jsme si užít jeho vystoupení i my. A že bylo co!!!! Tomáš sršel svým osobitým humorem, ani Jirka rozhodně nezůstával v ústranní, hráli jeden hit za druhým a nejednou se k nim publikum přidalo ať už zpěvem či tleskáním. Po přídavcích zbyl ještě čas na autogramy a focení s Tomášem, čemuž jsme neodolali.:o) Po jejich odjezdu jsme rychle rozestavili aparát s nástroji a za necelou hodinu jsme nastoupili my. Pokračovali jsme ve skvělé zábavě, kterou už předtím rozjel Tomáš s kapelou. Po půl druhé musel José odjet na pracovní cestu do Německa, takže jsme hráli ve tříčlenné sestavě a to ještě více než další hodinu. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz