Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Stejskalových

[pátek 29.6. | 19:10]

Čtvrteční letní den patřil účinkování naší kapely na svatbě Magdy & Honzy Stejskalových v luxusním zámku Berchtold v Kunicích. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že v sále zrovna probíhá hudební vystoupení našeho oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse! Jelikož jsme museli počkat, až Tomáš s Jirkou (kytara) a Petrem (cajon) skončí, mohli jsme si užít jeho vystoupení i my. A že bylo co!!!! Tomáš sršel svým osobitým humorem, ani Jirka rozhodně nezůstával v ústranní, hráli jeden hit za druhým a nejednou se k nim publikum přidalo ať už zpěvem či tleskáním. Po přídavcích zbyl ještě čas na autogramy a focení s Tomášem, čemuž jsme neodolali.:o) Po jejich odjezdu jsme rychle rozestavili aparát s nástroji a za necelou hodinu jsme nastoupili my. Pokračovali jsme ve skvělé zábavě, kterou už předtím rozjel Tomáš s kapelou. Po půl druhé musel José odjet na pracovní cestu do Německa, takže jsme hráli ve tříčlenné sestavě a to ještě více než další hodinu. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz