Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 26.12. | 12:15]

Včera jsme hráli na dosud nejúspěšnější zábavě v Luhách při cca 160 lidech v publiku! Ani vám nemusím popisovat tu atmosféru, která opět zavládla, a kterou zažíváme opravdu snad jen tady. Plný parket si s námi zpíval písničky od Katapultu, Chinasek, Kabátů, Tří sester, Brutusáků a jiných. Podle pořadatelů si máme rezervovat termíny akcí na hodně dlouho. :o)
Včera večer zde měly premiéru nové LED světla a také nový aparát DAS (výkon 3,5kW), který jsme minulý týden testovali na firemní akci v Českých Velenicích. Děkujeme všem z Luhů, Zduchovic, Jelenců, Konětop i dalších míst našeho okresu za úžasnou atmosféru při našem hraní, které jsme zakončili krátce po třetí hodině ranní.
Byla to příjemná tečka za dalším velmi úspěšným rokem. Rád bych za to klukům z kapely poděkoval a popřál jim do Nového roku hodně štěstí, zdraví nejen jim, ale i jejich rodinám a těším se na nadcházející sezonu 2011.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz