Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[čtvrtek 9.12. | 18:59]

Včera večer vyrazilo improvizované duo Petr - kytara a Libor - kytara na pospas svému osudu na akustic live firemní večírek fy Otidea a Lara consulting v kavárně Rozmar v Praze. V souvislosti s tím, se doslova rozebralo celé materiální vybavení kapely do posledního kabelu, neb kapela B.O.S. tou dobou účinkovala na druhém konci republiky! Akci tohoto dua předcházela neuvěřitelná čtrnáctidenní dřina, sehrávání a dohodnutí repertoáru pro vytvoření dosud nehrané akustické verze pro klubové respektive kavárenské hraní. S Pítrem jsme jeli absolutně do neznáma a ještě po cestě se dokupoval stojan na noty a tamburína, prostě úžasný:-). Bylo nám oběma jasný, co jsme nestihli úplně dokonale nazkoušet - téměř všechno:-) Každopádně po odehrání prvních songů vše vypadalo, že jsme tuto zkoušku odvahy zvládli! Aplaus, spokojenost majitele kavárny a vedení firem bylo nad naše očekávání

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz