Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 4.12. | 15:42]

Doplněny fotky z nedávného maturitního plesu ve Volyni Střední školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Do Volyně jezdíme moc rádi, především kvůli atmosféře sálu, jež svými menšími rozměry dělá z plesů semknutější akce. S moderátorem večera Romanem Andělem z rádia Kiss se známe již dlouho a nemohli jsme si odpustit vzpomínku na maturitní ples v Kaplici (před pár lety), jež neskutečným způsobem poškodila jedna nejmenovaná zvukařská firma. Od počátku Roman cítil v kostech, že to bude super ples. A byl. :o) Tedy alespoň podle prvních ohlasů maturantů a jejich rodičů. Snad nejlepším důkazem jsou zde rozjednané další maturitní plesy. Končili jsme pár minut před půlnocí, kdy se maturanti připravovali na své vystoupení. Nejeden muž musel Honzovi závidět jeho "harém". Je totiž jediným klukem ve třídě plné děvčat. Ještě bych rád zmínil onoho houslistu, který s námi toho večera hrál. Nebyl jím nikdo jiný než Jarda Koupený, kterého tímto zdravíme. Na jeho vystoupení s naší kapelou se můžete těšit již brzy v Příbrami.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz