Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 4.12. | 15:42]

Doplněny fotky z nedávného maturitního plesu ve Volyni Střední školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Do Volyně jezdíme moc rádi, především kvůli atmosféře sálu, jež svými menšími rozměry dělá z plesů semknutější akce. S moderátorem večera Romanem Andělem z rádia Kiss se známe již dlouho a nemohli jsme si odpustit vzpomínku na maturitní ples v Kaplici (před pár lety), jež neskutečným způsobem poškodila jedna nejmenovaná zvukařská firma. Od počátku Roman cítil v kostech, že to bude super ples. A byl. :o) Tedy alespoň podle prvních ohlasů maturantů a jejich rodičů. Snad nejlepším důkazem jsou zde rozjednané další maturitní plesy. Končili jsme pár minut před půlnocí, kdy se maturanti připravovali na své vystoupení. Nejeden muž musel Honzovi závidět jeho "harém". Je totiž jediným klukem ve třídě plné děvčat. Ještě bych rád zmínil onoho houslistu, který s námi toho večera hrál. Nebyl jím nikdo jiný než Jarda Koupený, kterého tímto zdravíme. Na jeho vystoupení s naší kapelou se můžete těšit již brzy v Příbrami.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz