Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 4.12. | 15:42]

Doplněny fotky z nedávného maturitního plesu ve Volyni Střední školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Do Volyně jezdíme moc rádi, především kvůli atmosféře sálu, jež svými menšími rozměry dělá z plesů semknutější akce. S moderátorem večera Romanem Andělem z rádia Kiss se známe již dlouho a nemohli jsme si odpustit vzpomínku na maturitní ples v Kaplici (před pár lety), jež neskutečným způsobem poškodila jedna nejmenovaná zvukařská firma. Od počátku Roman cítil v kostech, že to bude super ples. A byl. :o) Tedy alespoň podle prvních ohlasů maturantů a jejich rodičů. Snad nejlepším důkazem jsou zde rozjednané další maturitní plesy. Končili jsme pár minut před půlnocí, kdy se maturanti připravovali na své vystoupení. Nejeden muž musel Honzovi závidět jeho "harém". Je totiž jediným klukem ve třídě plné děvčat. Ještě bych rád zmínil onoho houslistu, který s námi toho večera hrál. Nebyl jím nikdo jiný než Jarda Koupený, kterého tímto zdravíme. Na jeho vystoupení s naší kapelou se můžete těšit již brzy v Příbrami.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz