Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 4.12. | 15:42]

Doplněny fotky z nedávného maturitního plesu ve Volyni Střední školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Do Volyně jezdíme moc rádi, především kvůli atmosféře sálu, jež svými menšími rozměry dělá z plesů semknutější akce. S moderátorem večera Romanem Andělem z rádia Kiss se známe již dlouho a nemohli jsme si odpustit vzpomínku na maturitní ples v Kaplici (před pár lety), jež neskutečným způsobem poškodila jedna nejmenovaná zvukařská firma. Od počátku Roman cítil v kostech, že to bude super ples. A byl. :o) Tedy alespoň podle prvních ohlasů maturantů a jejich rodičů. Snad nejlepším důkazem jsou zde rozjednané další maturitní plesy. Končili jsme pár minut před půlnocí, kdy se maturanti připravovali na své vystoupení. Nejeden muž musel Honzovi závidět jeho "harém". Je totiž jediným klukem ve třídě plné děvčat. Ještě bych rád zmínil onoho houslistu, který s námi toho večera hrál. Nebyl jím nikdo jiný než Jarda Koupený, kterého tímto zdravíme. Na jeho vystoupení s naší kapelou se můžete těšit již brzy v Příbrami.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz