Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pátek 3.12. | 3:00]

Včera jsme hráli již potřinácté na firemní párty společnosti Credium v pražském klubu Jet Set. Naše "domovská" firma zde pořádala předvánoční setkání pro své zaměstnance i své vedení. Po slavnostních proslovech jsme se jali hrát, střídajíce se s dýdžejem Martinem. Vládla příjemná sváteční nálada, kdo nechtěl tančit či jinak se bavit, mohl využít počítačové hry od Kinect - Xbox. Jde o interaktivní hry, kdy se pohyby vašeho těla přenášejí na obrazovku animovaným postavičkám. Můžete takto se svými přáteli hrát například tenis, fotbal, volejbal, ping-pong či bowling. Nakonec jsem toho využil i já s kytaristou Petrem a to před posledním blokem našeho vystoupení. Firemní akce se opět vydařila. Jsme rádi, že jsme mohli přispět svojí produkcí známých hitů. Pokud vše vyjde, na jaře bychom se měli vidět již počtrnácté.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz