Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 12.9. | 3:03]

V sobotu jsme hráli na svatbě Daniela a Lucie Purmannových v hotelu Metternich u Lázních Kynžvart. Vzdálenost byla sice o něco delší, nicméně jsme netušili, jaký problém bude nalézt hotel Metternich. V Lázních Kužvart náš 6krát (!) poslali zdejší obyvatelé úplně jinam. Nakonec jsme na místo dorazili včas a v poklidu rozestavěli nástroje a aprát v nádherném prostředí zámeckého hotelu. Tentokrát jsme hráli ve čtyřčlenné sestavě a to s hostujícím Alešem, který zastoupil jak Libora, tak Petra - toho času na dovolené v Řecku. Manželé přijeli téměř na čas (16.30h), v tu dobu jsme měli vše dopřipraveno. Samotné hraní začalo krátce před 19-tou hodinou. Byla zde příjemná atmosféra a večer pěkně utíkal. Nakonec jsme přidávali ještě lehce přes půl hodiny, kdy dorazil dj. Svatba manželů Purmannových patřila k těm velmi vydařeným. Děkujeme za pozvání a přejeme vše nej

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz