Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 12.9. | 3:03]

V sobotu jsme hráli na svatbě Daniela a Lucie Purmannových v hotelu Metternich u Lázních Kynžvart. Vzdálenost byla sice o něco delší, nicméně jsme netušili, jaký problém bude nalézt hotel Metternich. V Lázních Kužvart náš 6krát (!) poslali zdejší obyvatelé úplně jinam. Nakonec jsme na místo dorazili včas a v poklidu rozestavěli nástroje a aprát v nádherném prostředí zámeckého hotelu. Tentokrát jsme hráli ve čtyřčlenné sestavě a to s hostujícím Alešem, který zastoupil jak Libora, tak Petra - toho času na dovolené v Řecku. Manželé přijeli téměř na čas (16.30h), v tu dobu jsme měli vše dopřipraveno. Samotné hraní začalo krátce před 19-tou hodinou. Byla zde příjemná atmosféra a večer pěkně utíkal. Nakonec jsme přidávali ještě lehce přes půl hodiny, kdy dorazil dj. Svatba manželů Purmannových patřila k těm velmi vydařeným. Děkujeme za pozvání a přejeme vše nej

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz