Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 28.8. | 3:25]

Uplynulou sobotu jsme hráli v Holšinách na taneční zábavě. Zajímavé je, že z téměř všech akcí máme nějaké fotky, ale z poslední společné akce s kytaristou Alešem nemáme ani jednu. Věc se má totiž tak, že během této akce jsme se s Alešem "dohodli" na rozvázání spolupráce. Na druhou stranu, s Alešem si ještě nějaké akce zahrajeme, nicméně jako již s čestným hostem a nikoliv členem B.O.S.
Včera jsme hráli na svatbě Miroslava a Lucie Frýdlových v pražské restauraci "G" v areálu kolejí CZU. Po našem příjezdu jsme zastihli novomanželé, kterak se nechávají zvěčnit od jednoho malíře, jaké můžete spatřit třeba na Karlově mostě. Restaurace nepřekypuje místem, ale zvládli jsme to. S mírným zpožděním jsme začali pár minut po šesté hodině tradičním sólem Perfect day (zajímavě, že vždycky dáváme spoustu návrhů, ale novomanželé si vyberou povětšinou tuto píseň). :o) Zpočátku jsme hráli spíše pro poslech, s příbývající hodinou to bylo lepší a lepší. Končili jsme po půlnoci, kdy nás čekala hororová jízda domů. :o) Po cestě (asi 15km před Příbramí) jsme totiž píchli. Asi minutu poté nás předjeli policisté a ptali se nás, co se přihodilo. Když viděli naše auto a obličeje, tak jsme od jednoho z nich uslyšeli: "Vy jste Bosáci, co? Vy nám máte hrát na volejbalové zábavě v Rožmitále." Svět je malej. :o) Vše ale dobře dopadlo a my se dostali živí a zdraví domů, jako vždy díky perfektnímu mj. řidiči Josému. Děkujeme. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz