Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 28.8. | 3:25]

Uplynulou sobotu jsme hráli v Holšinách na taneční zábavě. Zajímavé je, že z téměř všech akcí máme nějaké fotky, ale z poslední společné akce s kytaristou Alešem nemáme ani jednu. Věc se má totiž tak, že během této akce jsme se s Alešem "dohodli" na rozvázání spolupráce. Na druhou stranu, s Alešem si ještě nějaké akce zahrajeme, nicméně jako již s čestným hostem a nikoliv členem B.O.S.
Včera jsme hráli na svatbě Miroslava a Lucie Frýdlových v pražské restauraci "G" v areálu kolejí CZU. Po našem příjezdu jsme zastihli novomanželé, kterak se nechávají zvěčnit od jednoho malíře, jaké můžete spatřit třeba na Karlově mostě. Restaurace nepřekypuje místem, ale zvládli jsme to. S mírným zpožděním jsme začali pár minut po šesté hodině tradičním sólem Perfect day (zajímavě, že vždycky dáváme spoustu návrhů, ale novomanželé si vyberou povětšinou tuto píseň). :o) Zpočátku jsme hráli spíše pro poslech, s příbývající hodinou to bylo lepší a lepší. Končili jsme po půlnoci, kdy nás čekala hororová jízda domů. :o) Po cestě (asi 15km před Příbramí) jsme totiž píchli. Asi minutu poté nás předjeli policisté a ptali se nás, co se přihodilo. Když viděli naše auto a obličeje, tak jsme od jednoho z nich uslyšeli: "Vy jste Bosáci, co? Vy nám máte hrát na volejbalové zábavě v Rožmitále." Svět je malej. :o) Vše ale dobře dopadlo a my se dostali živí a zdraví domů, jako vždy díky perfektnímu mj. řidiči Josému. Děkujeme. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz