Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 28.8. | 3:25]

Uplynulou sobotu jsme hráli v Holšinách na taneční zábavě. Zajímavé je, že z téměř všech akcí máme nějaké fotky, ale z poslední společné akce s kytaristou Alešem nemáme ani jednu. Věc se má totiž tak, že během této akce jsme se s Alešem "dohodli" na rozvázání spolupráce. Na druhou stranu, s Alešem si ještě nějaké akce zahrajeme, nicméně jako již s čestným hostem a nikoliv členem B.O.S.
Včera jsme hráli na svatbě Miroslava a Lucie Frýdlových v pražské restauraci "G" v areálu kolejí CZU. Po našem příjezdu jsme zastihli novomanželé, kterak se nechávají zvěčnit od jednoho malíře, jaké můžete spatřit třeba na Karlově mostě. Restaurace nepřekypuje místem, ale zvládli jsme to. S mírným zpožděním jsme začali pár minut po šesté hodině tradičním sólem Perfect day (zajímavě, že vždycky dáváme spoustu návrhů, ale novomanželé si vyberou povětšinou tuto píseň). :o) Zpočátku jsme hráli spíše pro poslech, s příbývající hodinou to bylo lepší a lepší. Končili jsme po půlnoci, kdy nás čekala hororová jízda domů. :o) Po cestě (asi 15km před Příbramí) jsme totiž píchli. Asi minutu poté nás předjeli policisté a ptali se nás, co se přihodilo. Když viděli naše auto a obličeje, tak jsme od jednoho z nich uslyšeli: "Vy jste Bosáci, co? Vy nám máte hrát na volejbalové zábavě v Rožmitále." Svět je malej. :o) Vše ale dobře dopadlo a my se dostali živí a zdraví domů, jako vždy díky perfektnímu mj. řidiči Josému. Děkujeme. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz