Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 15.8. | 4:25]

Včera jsme hráli na svatbě Juraje a Jany Rytychových a to do půl třetí ráno. S Jurajem a Jankou se známe asi tak přes půl roku, tedy o něco méně, než jeho svědek. :o))) Juraj je člověk, pohybující se ve zdravotnictví, na druhou stranu je vášnivým multiinstrumentalistou - hraje na bicí, kytaru a bůh ví, na co ještě. Pár dnů před svatbou jsme se setkali, abychom probrali poslední detaily především jejich netradičního tanečního sóla. Byli nervózní, ale ne tolik, jako jsem byl například já před tou svojí svatbou. :o) Martinicích je to nádherné, to mi jistě potvrdí ti, co zde byli a měli zde svatbu či jinou akci. Připravili jsme si nástroje ještě před jejich příjezdem, neboť jsme byli pozváni i na jídlo, tak abychom pak nehlučili. Svatební sólo bylo rozděleno na dvě části - zahráli jsme úvodní píseň, kterou jsem zhruba v polovině přerušil a Vlasta pustil připravené CD - Evolution of the dance. Jednalo se o 20ti vteřinové ukázky asi 15 písní, na něž novomanželé Rytychovi tancovali. Bylo to zajímavé, vtipné, skvělé. Večer pak plynul dle obvyklostí, své "taneční sólo" si pak zopakovali ještě po půlnoci. Svatba byla více než příjemná a vydařená, pominu-li vtipné nastoupení novomanželů k oltáři, kdy neměli. :o) Juraji a Janko, vše nejlepší!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz