Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 15.8. | 4:25]

Včera jsme hráli na svatbě Juraje a Jany Rytychových a to do půl třetí ráno. S Jurajem a Jankou se známe asi tak přes půl roku, tedy o něco méně, než jeho svědek. :o))) Juraj je člověk, pohybující se ve zdravotnictví, na druhou stranu je vášnivým multiinstrumentalistou - hraje na bicí, kytaru a bůh ví, na co ještě. Pár dnů před svatbou jsme se setkali, abychom probrali poslední detaily především jejich netradičního tanečního sóla. Byli nervózní, ale ne tolik, jako jsem byl například já před tou svojí svatbou. :o) Martinicích je to nádherné, to mi jistě potvrdí ti, co zde byli a měli zde svatbu či jinou akci. Připravili jsme si nástroje ještě před jejich příjezdem, neboť jsme byli pozváni i na jídlo, tak abychom pak nehlučili. Svatební sólo bylo rozděleno na dvě části - zahráli jsme úvodní píseň, kterou jsem zhruba v polovině přerušil a Vlasta pustil připravené CD - Evolution of the dance. Jednalo se o 20ti vteřinové ukázky asi 15 písní, na něž novomanželé Rytychovi tancovali. Bylo to zajímavé, vtipné, skvělé. Večer pak plynul dle obvyklostí, své "taneční sólo" si pak zopakovali ještě po půlnoci. Svatba byla více než příjemná a vydařená, pominu-li vtipné nastoupení novomanželů k oltáři, kdy neměli. :o) Juraji a Janko, vše nejlepší!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz