Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 8.8. | 3:58]

V sobotu jsme se vypravili do jižních Čech na svatbu Lenky a Pavla Červenkových, která se uskutečnila v hotelu Kašperk v Kašperských horých. V těchto místech jsme dosud s kapelou nehráli (vyjma Josého), o to větší bylo nadchnutí z okolní scenérie. Po našem příjezdu jsme museli počkat, než odjedou auta z jiné svatby (především nádherná bílá limuzína). Pár minut to zabralo, beztak na Pavlově svatbě tou dobou krájeli dort, takže jsme se šli v klidu najíst a napít. Předpokládaný začátek se kvůli přestavbě sálu a dalším zdržením posunul na osmou hodinu. Asi tak pět minut před naším začátkem unesli nevěstu, takže solo pro novomanžele muselo být odloženo. Začali jsme tedy hrát k poslechu, dokud manželé nepřijedou. Ti se vrátili zhruba za 40 minut, kdy akorát začínala další serie a my mohli oficiálně začít. Díky zdržením na začátku jsme hraní nakonec skončili někdy po jedné hodině. Všichni byli spokojení, možná se tedy nevidíme s novomanželi naposled.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz