Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[úterý 3.8. | 15:05]

V sobotu jsme hráli na tradiční pouťové v Březnici Na Statku. Dlouho jsem přemýšlel, co k této akci napsat, protože se k ní váže jedna příhoda z dnů předchozích. Podle našich informací totiž kdosi rozhlásil, že v sobotu na Statku zábava nebude a ať lidi přijdou v pátek na oldies do kulturáku. Na tu nakonec dorazilo asi 700 lidí, což je oproti předešlým pouťovkám sedminásobný nárůst (ať už se konaly v pátek či v sobotu) a na nás na Statek dorazilo zhruba 900 lidí (což je oproti loňsku počet nižší o zhruba 300 lidí). Nechápu, že si někteří lidé musejí vypomáhat takto. Každopádně na atmosféře, která zavládla zhruba okolo desáté hodiny večerní to nebylo nikterak znát a i přes absenci kytaristy Aleše (tou dobou byl již týden v Indii), jsme odehráli pouťovou zábavu, jak se sluší a patří. :o) Průběh lehce narušila noční roztržka mezi dvěma podnapilými návštěvníky, ke kterým se v dobrém úmyslu roztrhnout je, připletl bubeník Lukáš, jenž tento pokus odnesl naraženou rukou. Naštěstí i přes bolesti a oteklé zápěstí se mu podařilo zbývající část večera odehrát bez problémů. Březnice každopádně nezklamala a už se na vás všechny těšíme opět za rok!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz