Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[úterý 3.8. | 15:05]

V sobotu jsme hráli na tradiční pouťové v Březnici Na Statku. Dlouho jsem přemýšlel, co k této akci napsat, protože se k ní váže jedna příhoda z dnů předchozích. Podle našich informací totiž kdosi rozhlásil, že v sobotu na Statku zábava nebude a ať lidi přijdou v pátek na oldies do kulturáku. Na tu nakonec dorazilo asi 700 lidí, což je oproti předešlým pouťovkám sedminásobný nárůst (ať už se konaly v pátek či v sobotu) a na nás na Statek dorazilo zhruba 900 lidí (což je oproti loňsku počet nižší o zhruba 300 lidí). Nechápu, že si někteří lidé musejí vypomáhat takto. Každopádně na atmosféře, která zavládla zhruba okolo desáté hodiny večerní to nebylo nikterak znát a i přes absenci kytaristy Aleše (tou dobou byl již týden v Indii), jsme odehráli pouťovou zábavu, jak se sluší a patří. :o) Průběh lehce narušila noční roztržka mezi dvěma podnapilými návštěvníky, ke kterým se v dobrém úmyslu roztrhnout je, připletl bubeník Lukáš, jenž tento pokus odnesl naraženou rukou. Naštěstí i přes bolesti a oteklé zápěstí se mu podařilo zbývající část večera odehrát bez problémů. Březnice každopádně nezklamala a už se na vás všechny těšíme opět za rok!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz