Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[středa 28.7. | 21:20]

V pátek 23.7. jsme hráli na svatbě Lucie a Petra Glumbíkových, která se konala ve Frankově Dvoře. Frankův Dvůr známe již z jedné firemní akce (2005 - pro Wellu), takže jsme se na místo moc těšili. Z našeho pohledu se tu mnoho nezměnilo, snad jen to, že hotel získal na prestižnosti co do počtu hvězdiček. Lucie s Petrem byli v době našeho příjezdu již na místě, takže jsme domluvili nějaké detaily a s personálem restaurantu jsme vymysleli, kde budeme rozloženi s aparátem. Nakonec jsme vybrali pro nás příhodné místečko, které jsme využili jako první v historii (což nám dlouho nešlo na rozum, neboť je to místo jako stvořené pro kapelu). :o) Zábava byla více než vydařená, o čemž svědčí jak ohlasy od lidí ještě během večera, tak i ohlasy od novomanželů v naší návštěvní knize.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz