Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[čtvrtek 15.7. | 2:15]

V sobotu se uskutečnila avízovaná svatba kapelníka Lukáše s Helenkou Pólovou. Obřad proběhl lehce po 13. hodině v Altánu na Oboře a šlo vůbec o první svatbu zde na tomto romantickém místě, které vzniko teprve nedávno. Nutno dodat, že teplota vzduchu se pohybovala lehce nad 30 stupňů Celsia, naštěstí u vody a zároveň ve stínu Altánu bylo příjemných cca 25 stupňů. Zřejmě nejvíce ze všech byl nervózní ženich Lukáš (je blbý o sobě psát ve třetí osobě, ale co už), jehož zhruba dvě vteřiny opožděně vyřčené slůvko "ANO" rozesmálo nejednoho z přítomných hostů. :o) Rád bych touto cestou poděkoval oddávající Mgr.Jarmile Potůčkové za velmi pěknou řeč a paní matrikářce Heleně Ziopulosové za rady a vynikající jednání. Po gratulacích se novomanželský pár odebral k focení (o to se staral Fanda Šíma) v okolních místech Altánu a nakonec společně s ostatními odjeli do blízké Vysoké Pece na Drmlovku. Zde se konala svatební hostina, na kterou bylo pozváno na třicet nejbližších rodinných příslušníků a přátel.
Následovaly tradiční přípitky - tatínka nevěsty a ženichův, na oběd se podávala knedlíčková polévka, svíčková. Poté přišly na řadu slavnostní proslovy: nejdříve od nevěsty svědkyně Dáši Špalkové, která popřála vše nejlepší půvabné zdravotní sestřičce a úspěšnému muzikantovi a poté od ženichova svědka Josého Jabulky, který pronesl řeč formou názvů skladeb z repertoáru skupiny B.O.S. Jako sólo si novomanželé vybrali píseň Chci zas v tobě spát od Davida Kollera, druhou skladbou byla Drobná paralela, kterou ženich zazpíval při tanci s nevěstou. Jak hodnotit uplynulý večer? Těžko být objektivní, přesto velmi rád napíši, že vše dopadlo výtečně, nad očekávání. Na svatbě se líbilo opravdu snad všem a já s Helenkou děkujeme za upřímná blahopřání a dary, a to ať už finanční či věcné (např. od kapely jsme dostali LED monitor k počítači, nebo také sadu nádobí od ing.Stanislava Horáka a Jarky Pithartové).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA
Pá 15.09. - TVRZ ŽUMBERK
So 16.09. - SYCHROV, RELAX VRCHOVINA
Pá 22.09. - FARMA HORY U KARLOVÝCH VARŮ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz