Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[čtvrtek 15.7. | 2:15]

V sobotu se uskutečnila avízovaná svatba kapelníka Lukáše s Helenkou Pólovou. Obřad proběhl lehce po 13. hodině v Altánu na Oboře a šlo vůbec o první svatbu zde na tomto romantickém místě, které vzniko teprve nedávno. Nutno dodat, že teplota vzduchu se pohybovala lehce nad 30 stupňů Celsia, naštěstí u vody a zároveň ve stínu Altánu bylo příjemných cca 25 stupňů. Zřejmě nejvíce ze všech byl nervózní ženich Lukáš (je blbý o sobě psát ve třetí osobě, ale co už), jehož zhruba dvě vteřiny opožděně vyřčené slůvko "ANO" rozesmálo nejednoho z přítomných hostů. :o) Rád bych touto cestou poděkoval oddávající Mgr.Jarmile Potůčkové za velmi pěknou řeč a paní matrikářce Heleně Ziopulosové za rady a vynikající jednání. Po gratulacích se novomanželský pár odebral k focení (o to se staral Fanda Šíma) v okolních místech Altánu a nakonec společně s ostatními odjeli do blízké Vysoké Pece na Drmlovku. Zde se konala svatební hostina, na kterou bylo pozváno na třicet nejbližších rodinných příslušníků a přátel.
Následovaly tradiční přípitky - tatínka nevěsty a ženichův, na oběd se podávala knedlíčková polévka, svíčková. Poté přišly na řadu slavnostní proslovy: nejdříve od nevěsty svědkyně Dáši Špalkové, která popřála vše nejlepší půvabné zdravotní sestřičce a úspěšnému muzikantovi a poté od ženichova svědka Josého Jabulky, který pronesl řeč formou názvů skladeb z repertoáru skupiny B.O.S. Jako sólo si novomanželé vybrali píseň Chci zas v tobě spát od Davida Kollera, druhou skladbou byla Drobná paralela, kterou ženich zazpíval při tanci s nevěstou. Jak hodnotit uplynulý večer? Těžko být objektivní, přesto velmi rád napíši, že vše dopadlo výtečně, nad očekávání. Na svatbě se líbilo opravdu snad všem a já s Helenkou děkujeme za upřímná blahopřání a dary, a to ať už finanční či věcné (např. od kapely jsme dostali LED monitor k počítači, nebo také sadu nádobí od ing.Stanislava Horáka a Jarky Pithartové).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
So 11.08. - KOTENČICE
So 18.08. - LUHY, MYŠKŮV MLÝN

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz