Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[čtvrtek 15.7. | 2:15]

V sobotu se uskutečnila avízovaná svatba kapelníka Lukáše s Helenkou Pólovou. Obřad proběhl lehce po 13. hodině v Altánu na Oboře a šlo vůbec o první svatbu zde na tomto romantickém místě, které vzniko teprve nedávno. Nutno dodat, že teplota vzduchu se pohybovala lehce nad 30 stupňů Celsia, naštěstí u vody a zároveň ve stínu Altánu bylo příjemných cca 25 stupňů. Zřejmě nejvíce ze všech byl nervózní ženich Lukáš (je blbý o sobě psát ve třetí osobě, ale co už), jehož zhruba dvě vteřiny opožděně vyřčené slůvko "ANO" rozesmálo nejednoho z přítomných hostů. :o) Rád bych touto cestou poděkoval oddávající Mgr.Jarmile Potůčkové za velmi pěknou řeč a paní matrikářce Heleně Ziopulosové za rady a vynikající jednání. Po gratulacích se novomanželský pár odebral k focení (o to se staral Fanda Šíma) v okolních místech Altánu a nakonec společně s ostatními odjeli do blízké Vysoké Pece na Drmlovku. Zde se konala svatební hostina, na kterou bylo pozváno na třicet nejbližších rodinných příslušníků a přátel.
Následovaly tradiční přípitky - tatínka nevěsty a ženichův, na oběd se podávala knedlíčková polévka, svíčková. Poté přišly na řadu slavnostní proslovy: nejdříve od nevěsty svědkyně Dáši Špalkové, která popřála vše nejlepší půvabné zdravotní sestřičce a úspěšnému muzikantovi a poté od ženichova svědka Josého Jabulky, který pronesl řeč formou názvů skladeb z repertoáru skupiny B.O.S. Jako sólo si novomanželé vybrali píseň Chci zas v tobě spát od Davida Kollera, druhou skladbou byla Drobná paralela, kterou ženich zazpíval při tanci s nevěstou. Jak hodnotit uplynulý večer? Těžko být objektivní, přesto velmi rád napíši, že vše dopadlo výtečně, nad očekávání. Na svatbě se líbilo opravdu snad všem a já s Helenkou děkujeme za upřímná blahopřání a dary, a to ať už finanční či věcné (např. od kapely jsme dostali LED monitor k počítači, nebo také sadu nádobí od ing.Stanislava Horáka a Jarky Pithartové).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz