Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[čtvrtek 15.7. | 2:15]

V sobotu se uskutečnila avízovaná svatba kapelníka Lukáše s Helenkou Pólovou. Obřad proběhl lehce po 13. hodině v Altánu na Oboře a šlo vůbec o první svatbu zde na tomto romantickém místě, které vzniko teprve nedávno. Nutno dodat, že teplota vzduchu se pohybovala lehce nad 30 stupňů Celsia, naštěstí u vody a zároveň ve stínu Altánu bylo příjemných cca 25 stupňů. Zřejmě nejvíce ze všech byl nervózní ženich Lukáš (je blbý o sobě psát ve třetí osobě, ale co už), jehož zhruba dvě vteřiny opožděně vyřčené slůvko "ANO" rozesmálo nejednoho z přítomných hostů. :o) Rád bych touto cestou poděkoval oddávající Mgr.Jarmile Potůčkové za velmi pěknou řeč a paní matrikářce Heleně Ziopulosové za rady a vynikající jednání. Po gratulacích se novomanželský pár odebral k focení (o to se staral Fanda Šíma) v okolních místech Altánu a nakonec společně s ostatními odjeli do blízké Vysoké Pece na Drmlovku. Zde se konala svatební hostina, na kterou bylo pozváno na třicet nejbližších rodinných příslušníků a přátel.
Následovaly tradiční přípitky - tatínka nevěsty a ženichův, na oběd se podávala knedlíčková polévka, svíčková. Poté přišly na řadu slavnostní proslovy: nejdříve od nevěsty svědkyně Dáši Špalkové, která popřála vše nejlepší půvabné zdravotní sestřičce a úspěšnému muzikantovi a poté od ženichova svědka Josého Jabulky, který pronesl řeč formou názvů skladeb z repertoáru skupiny B.O.S. Jako sólo si novomanželé vybrali píseň Chci zas v tobě spát od Davida Kollera, druhou skladbou byla Drobná paralela, kterou ženich zazpíval při tanci s nevěstou. Jak hodnotit uplynulý večer? Těžko být objektivní, přesto velmi rád napíši, že vše dopadlo výtečně, nad očekávání. Na svatbě se líbilo opravdu snad všem a já s Helenkou děkujeme za upřímná blahopřání a dary, a to ať už finanční či věcné (např. od kapely jsme dostali LED monitor k počítači, nebo také sadu nádobí od ing.Stanislava Horáka a Jarky Pithartové).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.10. - HOŘÍN U MĚLNÍKA
So 21.10. - PODĚBRADY, HOTEL GOLFI
So 04.11. - PŘÍBRAM, KD
So 11.11. - PLZEŇ, KULTURNÍ DŮM ALFA
So 18.11. - ROŽMITÁL P.TŘ, SC
Pá 24.11. - STRAKONICE, SOKOLOVNA
So 25.11. - ROŽMITÁL P.TŘ, SC
Pá 01.12. - TŘEBOŇ, KC ROHÁČ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Měla jsem jasno o hodně věcí co se týče svatby. Jen kapela pro mě byla velká neznámá. Na internetu jsem našla Bosáky, oslovila je a hned od začátku jsem byla mile překvapena. Měla jsem dostatek času na rozmyšlenou zda se domluvíme na spolupráci nebo nikoliv. Drželi mi termín bez toho, aniž by na mě tlačili s odpovědí. I když jsem kapelu nikdy neviděla hrát na živo a vybírala jsem jen podle recenzí, Bosáci byla naprosto skvělá volba. Lépe jsem vybrat nemohla. Nikdo z mých 50 svatebčanů neřekl jediné negativní slovo. Všichni za mnou chodili a chválili kapelu a ptali se, jak jsem takový klenot objevila. Z pohledu manažerky nevěsty chci pochvalit pana Ondruška se kterým jsem jednala. Poradil mi co a jak, nic nebylo problém. Dokonce když jsem jim upravila repertoar a vyslovila pár přání, tak kapela udelala vše k mé spokojenosti. Samotné hraní a pauzy jsme vždy domluvili v průběhu vyvíjejícího se večera. Zábava byla v plném proudu a všichni se krásně bavili. Jestli to tak můžu říct, děkuji vám za skvělé dokončení našeho svatebního dne. Jste super.
  Manželé Medovi (22.9.2017)
  Mnohokrát děkujeme za skvělou show, perfektní hudební zážitek a profesionalitu. Všude chválíme a budeme doporučovat.
  Manželé Záhorovi (16.9.2017)
  Děkujeme celé kapele za super večer, hrajete parádně a bylo to úžasné. Děkujeme moc.
  Manželé Vrobelovi (15.9.2017)
  Naprostá paráda!!! Moc Vám všem děkujeme. Strašně jsme si to užili a všichni na Vás pěli samou chválu. Výběr písniček dokonalý. Ještě jednou díky .
  Manželé Čermákovi (8.9.2017)
  Kluci se skupiny Bosáci byli naprosto úžasní. Nejen že umí krásně hrát a zpívat, ale dokážou i vystihnout náladu lidí a vtipně improvizovat. Kdyby šlo dát hvězdiček 6, dali bychom je Díky nim se stala naše večerní svatební párty nezapomenutelnou, všichni jsme si to moc užili a proto bych jim touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat. Je vidět, že do toho dávají srdce a tak to má být. Takže ještě jednou - DÍKY.
  Manželé Pešlovi (26.8.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz