Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 28.6. | 19:55]

V sobotu jsme hráli na firemní akci FINE. Pokud se nemýlím, už to bylo potřetí, když vloni a předloni jsme jim hráli v malébném Špindlerově Mlýně. Tentokrát zvolili (alespoň pro nás) bližší destinaci - hotel U jezera Klučenice. Párty započala krátce po osmé hodině. Hráli jsme nejdříve k poslechu, pak se přidaly děcka a nakonec rodiče a zaměstnanci firmy. Večer byl velmi příjemný. Pokud to klapne, mohli bychom se vidět zase příští rok. :o)
V neděli po poledni jsme to rozbalili na tradiční pouti v Počepicích. Každoročně se pouť zlepšuje a letos si dal pořadatel Pavel Hejhal laťku hodně vysoko. Objednal totiž velké podium, které využilo i několik hudebních uskupení v pátek a především v sobotu. Počasí se vydařilo úplně báječně a vylákalo tak hojný počet lidí k posezení do areálu firmy Medové pečivo. Akce byla velmi příjemná a taktéž máme přislíbenou další účast při příští letní pouti. Pavlovi Hejhalovi patří náš dík a obdiv za každoroční pořádání zajímavých akcí. Moc si toho vážíme!
V jednání další akce, svatba na pondělí 2.8. bohužel nevyšla (ženich obstaral jinou kapelu)...

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz