Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 28.6. | 19:55]

V sobotu jsme hráli na firemní akci FINE. Pokud se nemýlím, už to bylo potřetí, když vloni a předloni jsme jim hráli v malébném Špindlerově Mlýně. Tentokrát zvolili (alespoň pro nás) bližší destinaci - hotel U jezera Klučenice. Párty započala krátce po osmé hodině. Hráli jsme nejdříve k poslechu, pak se přidaly děcka a nakonec rodiče a zaměstnanci firmy. Večer byl velmi příjemný. Pokud to klapne, mohli bychom se vidět zase příští rok. :o)
V neděli po poledni jsme to rozbalili na tradiční pouti v Počepicích. Každoročně se pouť zlepšuje a letos si dal pořadatel Pavel Hejhal laťku hodně vysoko. Objednal totiž velké podium, které využilo i několik hudebních uskupení v pátek a především v sobotu. Počasí se vydařilo úplně báječně a vylákalo tak hojný počet lidí k posezení do areálu firmy Medové pečivo. Akce byla velmi příjemná a taktéž máme přislíbenou další účast při příští letní pouti. Pavlovi Hejhalovi patří náš dík a obdiv za každoroční pořádání zajímavých akcí. Moc si toho vážíme!
V jednání další akce, svatba na pondělí 2.8. bohužel nevyšla (ženich obstaral jinou kapelu)...

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz