Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 28.6. | 19:55]

V sobotu jsme hráli na firemní akci FINE. Pokud se nemýlím, už to bylo potřetí, když vloni a předloni jsme jim hráli v malébném Špindlerově Mlýně. Tentokrát zvolili (alespoň pro nás) bližší destinaci - hotel U jezera Klučenice. Párty započala krátce po osmé hodině. Hráli jsme nejdříve k poslechu, pak se přidaly děcka a nakonec rodiče a zaměstnanci firmy. Večer byl velmi příjemný. Pokud to klapne, mohli bychom se vidět zase příští rok. :o)
V neděli po poledni jsme to rozbalili na tradiční pouti v Počepicích. Každoročně se pouť zlepšuje a letos si dal pořadatel Pavel Hejhal laťku hodně vysoko. Objednal totiž velké podium, které využilo i několik hudebních uskupení v pátek a především v sobotu. Počasí se vydařilo úplně báječně a vylákalo tak hojný počet lidí k posezení do areálu firmy Medové pečivo. Akce byla velmi příjemná a taktéž máme přislíbenou další účast při příští letní pouti. Pavlovi Hejhalovi patří náš dík a obdiv za každoroční pořádání zajímavých akcí. Moc si toho vážíme!
V jednání další akce, svatba na pondělí 2.8. bohužel nevyšla (ženich obstaral jinou kapelu)...

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz