Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Šurdových

[neděle 19.8. | 16:45]

Včera jsme hráli na letošní 20. svatbě a to Karolině & Martinovi Šurdových ve zhruba 160km vzdáleném moravském zámku Třešť. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že nástroje a aparaturu budeme nosit docela dost daleko, z čehož jsme i díky tropickému vedru neměli moc velikou radost. :o) Nicméně vřelé uvítání hostů a samotných novomanželů nám vše vynahradilo, obzvláště poté co jsme se dozvěděli, že ženich Martin byl počat shodou okolností v Příbrami. :o) Na sólo jsme zahráli skladbu Love is all around. Příjemná atmosféra se nesla celým večerem, kdo chtěl, tancoval, popřípadě seděl na nádvoří zámku a jedl vynikající vepřové z grilu. S přibývající hodinou se lidé vrátili dovnitř. No a jelikož v době, kdy jsme měli pomalu končit, se zábava skvěle rozjela, byli jsme požádáni o pokračování. To nakonec vyústilo ve více než dvou a půl hodinový přídavek. :o) S manželi jsme se rozloučili poslední skladbou pár minut před jednou, abychom následně sbalili svoje "fidlátka" a vydali se zpět přes Rožmitál do Příbrami a Milína. Ze svatby mám velmi příjemný pocit a doufám, že nejen já, ale i hosté a novomanželé Šurdovi, kteří tak budou mít o důvod více, vzpomínat na středočeskou Příbram. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 22.09. - LUžEC NAD CIDLINOU, BAREšůV RANč

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz