Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Šurdových

[neděle 19.8. | 16:45]

Včera jsme hráli na letošní 20. svatbě a to Karolině & Martinovi Šurdových ve zhruba 160km vzdáleném moravském zámku Třešť. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že nástroje a aparaturu budeme nosit docela dost daleko, z čehož jsme i díky tropickému vedru neměli moc velikou radost. :o) Nicméně vřelé uvítání hostů a samotných novomanželů nám vše vynahradilo, obzvláště poté co jsme se dozvěděli, že ženich Martin byl počat shodou okolností v Příbrami. :o) Na sólo jsme zahráli skladbu Love is all around. Příjemná atmosféra se nesla celým večerem, kdo chtěl, tancoval, popřípadě seděl na nádvoří zámku a jedl vynikající vepřové z grilu. S přibývající hodinou se lidé vrátili dovnitř. No a jelikož v době, kdy jsme měli pomalu končit, se zábava skvěle rozjela, byli jsme požádáni o pokračování. To nakonec vyústilo ve více než dvou a půl hodinový přídavek. :o) S manželi jsme se rozloučili poslední skladbou pár minut před jednou, abychom následně sbalili svoje "fidlátka" a vydali se zpět přes Rožmitál do Příbrami a Milína. Ze svatby mám velmi příjemný pocit a doufám, že nejen já, ale i hosté a novomanželé Šurdovi, kteří tak budou mít o důvod více, vzpomínat na středočeskou Příbram. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz