Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Šurdových

[neděle 19.8. | 16:45]

Včera jsme hráli na letošní 20. svatbě a to Karolině & Martinovi Šurdových ve zhruba 160km vzdáleném moravském zámku Třešť. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že nástroje a aparaturu budeme nosit docela dost daleko, z čehož jsme i díky tropickému vedru neměli moc velikou radost. :o) Nicméně vřelé uvítání hostů a samotných novomanželů nám vše vynahradilo, obzvláště poté co jsme se dozvěděli, že ženich Martin byl počat shodou okolností v Příbrami. :o) Na sólo jsme zahráli skladbu Love is all around. Příjemná atmosféra se nesla celým večerem, kdo chtěl, tancoval, popřípadě seděl na nádvoří zámku a jedl vynikající vepřové z grilu. S přibývající hodinou se lidé vrátili dovnitř. No a jelikož v době, kdy jsme měli pomalu končit, se zábava skvěle rozjela, byli jsme požádáni o pokračování. To nakonec vyústilo ve více než dvou a půl hodinový přídavek. :o) S manželi jsme se rozloučili poslední skladbou pár minut před jednou, abychom následně sbalili svoje "fidlátka" a vydali se zpět přes Rožmitál do Příbrami a Milína. Ze svatby mám velmi příjemný pocit a doufám, že nejen já, ale i hosté a novomanželé Šurdovi, kteří tak budou mít o důvod více, vzpomínat na středočeskou Příbram. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - ČESKÝ BROD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Tuto kapelu určitě doporučujeme!!!
  Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!
  Manželé Turoňovi (30.9.2017)
  Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků:-)Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :-) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :-) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Fojtíkovi (28.9.2017)
  Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit.
  Manželé Jancekovi (23.9.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz