Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Šurdových

[neděle 19.8. | 16:45]

Včera jsme hráli na letošní 20. svatbě a to Karolině & Martinovi Šurdových ve zhruba 160km vzdáleném moravském zámku Třešť. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že nástroje a aparaturu budeme nosit docela dost daleko, z čehož jsme i díky tropickému vedru neměli moc velikou radost. :o) Nicméně vřelé uvítání hostů a samotných novomanželů nám vše vynahradilo, obzvláště poté co jsme se dozvěděli, že ženich Martin byl počat shodou okolností v Příbrami. :o) Na sólo jsme zahráli skladbu Love is all around. Příjemná atmosféra se nesla celým večerem, kdo chtěl, tancoval, popřípadě seděl na nádvoří zámku a jedl vynikající vepřové z grilu. S přibývající hodinou se lidé vrátili dovnitř. No a jelikož v době, kdy jsme měli pomalu končit, se zábava skvěle rozjela, byli jsme požádáni o pokračování. To nakonec vyústilo ve více než dvou a půl hodinový přídavek. :o) S manželi jsme se rozloučili poslední skladbou pár minut před jednou, abychom následně sbalili svoje "fidlátka" a vydali se zpět přes Rožmitál do Příbrami a Milína. Ze svatby mám velmi příjemný pocit a doufám, že nejen já, ale i hosté a novomanželé Šurdovi, kteří tak budou mít o důvod více, vzpomínat na středočeskou Příbram. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz