Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 21.6. | 6:59]

V sobotu jsme hráli na hasičské zábavě v Tochovicích. Dlouho bylo mým snem dostat se pravidelněji do Tochovic, protože zde byly zábavy vždy vyhlášené. Ale když už se to konečně stalo, mnoho lidí sem na nás nepřijde. Nejinak tomu bylo i naposled. V osm hodin to vypadalo na propadák, a když kolem půl desáté mohlo být na sále kolem 20ti lidí, přemýšleli jsme o předčasném ukončení. Nakonec ale lidé dorazili, bylo jich zhruba okolo stovky, což na tak veliký sál je málo (ale zaplať pán Bůh za to!). Naštěstí se hrálo bezvadně, došlo i na rozpracovanou novinku od Michala Davida - Je to blízko. Ve dvě hodiny - k našemu překvapení - přišla pořadatelka, zda bychom nehráli o hodinu déle. Nakonec jsme tedy končili po třetí hodině s lehce rozpačitými dojmy. Doufáme, že prosincová Mikulášská se vyvede lépe. :o)
Budu se opět opakovat, ale máme další akce v jednání, několik jich, bohužel, nevyšlo.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz