Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 21.6. | 6:59]

V sobotu jsme hráli na hasičské zábavě v Tochovicích. Dlouho bylo mým snem dostat se pravidelněji do Tochovic, protože zde byly zábavy vždy vyhlášené. Ale když už se to konečně stalo, mnoho lidí sem na nás nepřijde. Nejinak tomu bylo i naposled. V osm hodin to vypadalo na propadák, a když kolem půl desáté mohlo být na sále kolem 20ti lidí, přemýšleli jsme o předčasném ukončení. Nakonec ale lidé dorazili, bylo jich zhruba okolo stovky, což na tak veliký sál je málo (ale zaplať pán Bůh za to!). Naštěstí se hrálo bezvadně, došlo i na rozpracovanou novinku od Michala Davida - Je to blízko. Ve dvě hodiny - k našemu překvapení - přišla pořadatelka, zda bychom nehráli o hodinu déle. Nakonec jsme tedy končili po třetí hodině s lehce rozpačitými dojmy. Doufáme, že prosincová Mikulášská se vyvede lépe. :o)
Budu se opět opakovat, ale máme další akce v jednání, několik jich, bohužel, nevyšlo.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz