Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 13.6. | 2:00]

Včera jsme hráli na česko-francouzské firemní párty společnosti Schneider Electric vedle Otava Arény v Písku v rámci ragbyové exhibice. Zhruba před šestou hodinou se nad Pískem prohnalo krupobití, takže jsme museli řešit mokrý asfalt a umístění kapely. Nakonec jsme s pořadatelem Liborem vytvořili z laviček improvizované podium. :o) Kluky z kapely jsem v týdnu mystifikoval informací, že vedle nás bude hrát Koller - "ten muzikant a zpěvák" z Lucie. Ještě před samotným začátkem akce jsme se stihli vyfotit se známými fotbalisty: Karlem Poborským, Pavlem Kukou a Janem Kollerem, kteří zde sehráli fotbalové utkání s píseckými fotbalisty. Takže není Koller jako Koller.:o)) Produkce začala s malým zpožděním po osmé hodině a konala se pod obrovským párty stanem, kde se tísnilo na dvě stě lidí. Asi tak v devět hodin došlo na vyhlášení výsledků nejlepších ragybových mužstev tohoto 13. ročníku turnaje, jež se vůbec poprvé konal v České republice. Vyhlášení bylo zajímavé bojovými pokřiky jednotlivých týmů, které byly slyšet už od počátku večera. Při hraní došlo na několik spontánních improvizací: I like to move it, move it, Highway to Hell i improvizované bicí v jednom z "válečných" pokřiků. Akce byla více než vydřená, spokojení odcházeli nejen čeští pracovníci, tak i jejich francoužští kolegové. Máme rozjednáno několik nových akcí. Závěrem chci poděkovat pořadateli za pozvání a francouzským přátelů chci vzkázat: Vous etes parfait! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz