Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 13.6. | 2:00]

Včera jsme hráli na česko-francouzské firemní párty společnosti Schneider Electric vedle Otava Arény v Písku v rámci ragbyové exhibice. Zhruba před šestou hodinou se nad Pískem prohnalo krupobití, takže jsme museli řešit mokrý asfalt a umístění kapely. Nakonec jsme s pořadatelem Liborem vytvořili z laviček improvizované podium. :o) Kluky z kapely jsem v týdnu mystifikoval informací, že vedle nás bude hrát Koller - "ten muzikant a zpěvák" z Lucie. Ještě před samotným začátkem akce jsme se stihli vyfotit se známými fotbalisty: Karlem Poborským, Pavlem Kukou a Janem Kollerem, kteří zde sehráli fotbalové utkání s píseckými fotbalisty. Takže není Koller jako Koller.:o)) Produkce začala s malým zpožděním po osmé hodině a konala se pod obrovským párty stanem, kde se tísnilo na dvě stě lidí. Asi tak v devět hodin došlo na vyhlášení výsledků nejlepších ragybových mužstev tohoto 13. ročníku turnaje, jež se vůbec poprvé konal v České republice. Vyhlášení bylo zajímavé bojovými pokřiky jednotlivých týmů, které byly slyšet už od počátku večera. Při hraní došlo na několik spontánních improvizací: I like to move it, move it, Highway to Hell i improvizované bicí v jednom z "válečných" pokřiků. Akce byla více než vydřená, spokojení odcházeli nejen čeští pracovníci, tak i jejich francoužští kolegové. Máme rozjednáno několik nových akcí. Závěrem chci poděkovat pořadateli za pozvání a francouzským přátelů chci vzkázat: Vous etes parfait! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz