Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 13.6. | 2:00]

Včera jsme hráli na česko-francouzské firemní párty společnosti Schneider Electric vedle Otava Arény v Písku v rámci ragbyové exhibice. Zhruba před šestou hodinou se nad Pískem prohnalo krupobití, takže jsme museli řešit mokrý asfalt a umístění kapely. Nakonec jsme s pořadatelem Liborem vytvořili z laviček improvizované podium. :o) Kluky z kapely jsem v týdnu mystifikoval informací, že vedle nás bude hrát Koller - "ten muzikant a zpěvák" z Lucie. Ještě před samotným začátkem akce jsme se stihli vyfotit se známými fotbalisty: Karlem Poborským, Pavlem Kukou a Janem Kollerem, kteří zde sehráli fotbalové utkání s píseckými fotbalisty. Takže není Koller jako Koller.:o)) Produkce začala s malým zpožděním po osmé hodině a konala se pod obrovským párty stanem, kde se tísnilo na dvě stě lidí. Asi tak v devět hodin došlo na vyhlášení výsledků nejlepších ragybových mužstev tohoto 13. ročníku turnaje, jež se vůbec poprvé konal v České republice. Vyhlášení bylo zajímavé bojovými pokřiky jednotlivých týmů, které byly slyšet už od počátku večera. Při hraní došlo na několik spontánních improvizací: I like to move it, move it, Highway to Hell i improvizované bicí v jednom z "válečných" pokřiků. Akce byla více než vydřená, spokojení odcházeli nejen čeští pracovníci, tak i jejich francoužští kolegové. Máme rozjednáno několik nových akcí. Závěrem chci poděkovat pořadateli za pozvání a francouzským přátelů chci vzkázat: Vous etes parfait! :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz