Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 12.6. | 13:58]

Páteční svatba nás zavedla tentokrát do lyžařského centra Monínec, kde jsme hráli pro Evu a Romana Sochorovi. Na rozdíl od mých hudebních kolegů jsem byl v tomto areálu poprvé v životě a musím přiznat, že jsem byl uchvácen. Člověk si tu opravdu připadá jako na horách a přitom je to takový kousek od Sedlčan. Na svatbu jsme přijeli zavčasu, novomanželé byli tou dobou v Sedlčanech pozdravit babičku. Horko bylo takové, že z nás lilo už při nosení věcí a při představě, že v tom dusnu uvnitř budeme hrát po celý večer, pomalu jsem omdlíval. :o) Na solo si Roman s Evou vybrali Knockin´on heaven´s door od Boba Dylana, poté jsme pokračovali v klasických ploužících. Večer bezstarostně plynul, hráli jsme potichu, jen při rockovějších peckách jsme to více zesílili. Všichni byli moc spokojení, takže se - již tradičně - prodlužovalo a to o dvě hodiny. Na konci jsem hlavně já (Lukáš) popovídal s moravskou částí příbuzenstva, neboť pocházeli ze stejných míst jako mé historické kořeny. Svatba byla velmi vydařená a rád na ni budu ještě dlouho vzpomínat.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
Pá 07.09. - VRÁTKOV
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz