Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 12.6. | 13:58]

Páteční svatba nás zavedla tentokrát do lyžařského centra Monínec, kde jsme hráli pro Evu a Romana Sochorovi. Na rozdíl od mých hudebních kolegů jsem byl v tomto areálu poprvé v životě a musím přiznat, že jsem byl uchvácen. Člověk si tu opravdu připadá jako na horách a přitom je to takový kousek od Sedlčan. Na svatbu jsme přijeli zavčasu, novomanželé byli tou dobou v Sedlčanech pozdravit babičku. Horko bylo takové, že z nás lilo už při nosení věcí a při představě, že v tom dusnu uvnitř budeme hrát po celý večer, pomalu jsem omdlíval. :o) Na solo si Roman s Evou vybrali Knockin´on heaven´s door od Boba Dylana, poté jsme pokračovali v klasických ploužících. Večer bezstarostně plynul, hráli jsme potichu, jen při rockovějších peckách jsme to více zesílili. Všichni byli moc spokojení, takže se - již tradičně - prodlužovalo a to o dvě hodiny. Na konci jsem hlavně já (Lukáš) popovídal s moravskou částí příbuzenstva, neboť pocházeli ze stejných míst jako mé historické kořeny. Svatba byla velmi vydařená a rád na ni budu ještě dlouho vzpomínat.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 23.02. - HLUBOŠ
So 24.02. - BŘEZNICE, KD
Pá 02.03. - PŘÍBRAM, KD
So 03.03. - DREVNÍKY
So 10.03. - NOVÝ KNÍN, SOKOLOVNA
Pá 16.03. - JINCE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz