Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 6.6. | 3:45]

Včera jsme hráli na svatbě Františka a Zdeňky Voldřichových v plzeňské Sokolovně na Koterově. František i Zdeňka jsou moc sympatičtí mladí lidé, kterým přišlo poblahopřát velké množství známých. Počasí vyšlo úplně úžasně, po celý den byla obloha bez jediného mráčku. Akce se i přesto konala uvnitř Sokolovny. Na sólo si novomanželé vybrali píseň Chci zas v tobě spát od skupiny Lucie, kterou zazpíval a na akustickou kytaru (mimochodem podepsanou Karlem Gottem) zahrál Aleš. Poté následovaly klasické hitovky. Zpočátku moc tanečníků nebylo, ale to se záhy změnilo. Nehrálo se sice optimálně a rozhodně naše produkce nebyla bez chyby, nicméně "kotel", který nám připravili novomanželé i hosté, byl úplně vynikající! Přidávali jsme další dvě hodiny a čtvrt navíc, lidé nás několikrát vytleskali nazpět! Všichni byli moc spokojeni, takže bychom se v Plzni mohli objevit zase! A vo tom to je. :o) Na dálku zdravíme Lenku, která svatbu zařizovala, a která se starala o obsluhu kapely po celý večer! To se nám často nestává, aby se o nás takto někdo staral, jako tomu bylo právě na včerejší svatbě. Děkujeme a novomanželům přejeme dlouhý a spokojený společný život.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz