Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 6.6. | 3:45]

Včera jsme hráli na svatbě Františka a Zdeňky Voldřichových v plzeňské Sokolovně na Koterově. František i Zdeňka jsou moc sympatičtí mladí lidé, kterým přišlo poblahopřát velké množství známých. Počasí vyšlo úplně úžasně, po celý den byla obloha bez jediného mráčku. Akce se i přesto konala uvnitř Sokolovny. Na sólo si novomanželé vybrali píseň Chci zas v tobě spát od skupiny Lucie, kterou zazpíval a na akustickou kytaru (mimochodem podepsanou Karlem Gottem) zahrál Aleš. Poté následovaly klasické hitovky. Zpočátku moc tanečníků nebylo, ale to se záhy změnilo. Nehrálo se sice optimálně a rozhodně naše produkce nebyla bez chyby, nicméně "kotel", který nám připravili novomanželé i hosté, byl úplně vynikající! Přidávali jsme další dvě hodiny a čtvrt navíc, lidé nás několikrát vytleskali nazpět! Všichni byli moc spokojeni, takže bychom se v Plzni mohli objevit zase! A vo tom to je. :o) Na dálku zdravíme Lenku, která svatbu zařizovala, a která se starala o obsluhu kapely po celý večer! To se nám často nestává, aby se o nás takto někdo staral, jako tomu bylo právě na včerejší svatbě. Děkujeme a novomanželům přejeme dlouhý a spokojený společný život.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz