Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 29.5. | 4:45]

Včera jsme hráli v kladenském hotelu La Park při svatbě Terezy a Jiřího Šeborových. Cesta do hotelu byla příjemná, až na poslední kilometr, který se díky objížďce protáhl na dalších zhruba 10km. To mělo za následek pozdější příjezd na místo, než-li jsem plánoval. Ostatně jsme nebyli jediní, objížďka zdržela spoustu svatebních hostů. Hotel La Park disponuje nádhernými prostory, což jsme ocenili nejen my, ale i zhruba 35 motorkářů z německé frakce Hells Angels. Začali jsme hrát lehce po 17. hodině a jak se nám občas stává, už při zvukovce jsme měli první tanečníky a tanečnice. :o) Na solo si novomanželé vybrali "tradiční" Perfect day. Hrálo se perfektně. Hlavně novinka v oblasti Petrova aparátu (napíši více zítra či pozítří), nás ohromovala nádherným teplým a hutným zvukem. Když se blížila 23. hodina, bylo jasné, že se bude prodlužovat. Nakonec jsme prodloužili o 3 hodiny (celkem tedy devět hodin!). Atmosféra byla tak úžasná, že nebýt další akce v následující den, možná bychom hráli ještě déle.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz