Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 29.5. | 4:45]

Včera jsme hráli v kladenském hotelu La Park při svatbě Terezy a Jiřího Šeborových. Cesta do hotelu byla příjemná, až na poslední kilometr, který se díky objížďce protáhl na dalších zhruba 10km. To mělo za následek pozdější příjezd na místo, než-li jsem plánoval. Ostatně jsme nebyli jediní, objížďka zdržela spoustu svatebních hostů. Hotel La Park disponuje nádhernými prostory, což jsme ocenili nejen my, ale i zhruba 35 motorkářů z německé frakce Hells Angels. Začali jsme hrát lehce po 17. hodině a jak se nám občas stává, už při zvukovce jsme měli první tanečníky a tanečnice. :o) Na solo si novomanželé vybrali "tradiční" Perfect day. Hrálo se perfektně. Hlavně novinka v oblasti Petrova aparátu (napíši více zítra či pozítří), nás ohromovala nádherným teplým a hutným zvukem. Když se blížila 23. hodina, bylo jasné, že se bude prodlužovat. Nakonec jsme prodloužili o 3 hodiny (celkem tedy devět hodin!). Atmosféra byla tak úžasná, že nebýt další akce v následující den, možná bychom hráli ještě déle.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE, ZÁMEK
Pá 27.07. - PRAHA, GRÉBOVKA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz