Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 24.5. | 7:00]

V pátek jsme hráli po půl roce v příbramské Kolibě. Bohužel se nám potvrdilo, že Koliba už není co bývala. Alespoň co do návštěvnosti. Ta byla v pátek tak mizerná, že jsme uvažovali o předčasném ukončení. K tomu nakonec nedošlo a hráli jsme do čtvrt na dvě. Přesto otazník nad dalším účinkování v Kolibě visí dál.
V sobotu jsme jeli hrát do hotelu Ermi u Jinců na svatbu Elišky a Karla Zíkových. Hraní se mělo uskutečnit venku pod párty stanem, takže jsme začali rozestavovat aparaturu a nástroje jen pár minut od fantastického postupu našeho hokejového týmu do finále MS v Německu. Sluníčko svítilo, bylo teplo. Jenže v době zvukové zkoušky přišly mraky a začalo poprchávat. Věřili jsme, že se to přežene. Ale když pak přišla průtrž mračen, bylo jasné, že hrát nebudeme. Jen jsme se modlili, abychom nepřišli o nástroje a aparát. Totálně promočení jsme se snažili uchránit, co se dalo... Déšť neustával a já viděl, že to dopadne úplně stejně jako na česko-indické svatbě manželů Patelových, kde po jediné písničce přišla průtrž mračen a hraní se nakonec neuskutečnilo. Byl jsem přesvědčen o tom, že hrát nemůžeme. Už kvůli promočeným kabelům... Riziko by bylo příliš velké. Přesto jsme se ale rozhodli pro přesunutí do stísněných prostorů hotelového salonku v okleštěné poloakustické hudební sestavě. I když se zpožděním, ke spokojenosti všech jsme začali hrát a to pár minutek po osmé hodině. Hraní bylo úspěšné, dokonce jsme prodloužili o hodinu. Pro mne to každopádně znamená další ponaučení ohledně venkovních akcí a zpřísnění podmínek a odpovědnosti. Nyní už stačí pouze vylovit, odbahnit, vysušit a jedeme dál. :o)
V jednání jsou nové spolupráce a jedna svatba na září 2010.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz