Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 24.5. | 7:00]

V pátek jsme hráli po půl roce v příbramské Kolibě. Bohužel se nám potvrdilo, že Koliba už není co bývala. Alespoň co do návštěvnosti. Ta byla v pátek tak mizerná, že jsme uvažovali o předčasném ukončení. K tomu nakonec nedošlo a hráli jsme do čtvrt na dvě. Přesto otazník nad dalším účinkování v Kolibě visí dál.
V sobotu jsme jeli hrát do hotelu Ermi u Jinců na svatbu Elišky a Karla Zíkových. Hraní se mělo uskutečnit venku pod párty stanem, takže jsme začali rozestavovat aparaturu a nástroje jen pár minut od fantastického postupu našeho hokejového týmu do finále MS v Německu. Sluníčko svítilo, bylo teplo. Jenže v době zvukové zkoušky přišly mraky a začalo poprchávat. Věřili jsme, že se to přežene. Ale když pak přišla průtrž mračen, bylo jasné, že hrát nebudeme. Jen jsme se modlili, abychom nepřišli o nástroje a aparát. Totálně promočení jsme se snažili uchránit, co se dalo... Déšť neustával a já viděl, že to dopadne úplně stejně jako na česko-indické svatbě manželů Patelových, kde po jediné písničce přišla průtrž mračen a hraní se nakonec neuskutečnilo. Byl jsem přesvědčen o tom, že hrát nemůžeme. Už kvůli promočeným kabelům... Riziko by bylo příliš velké. Přesto jsme se ale rozhodli pro přesunutí do stísněných prostorů hotelového salonku v okleštěné poloakustické hudební sestavě. I když se zpožděním, ke spokojenosti všech jsme začali hrát a to pár minutek po osmé hodině. Hraní bylo úspěšné, dokonce jsme prodloužili o hodinu. Pro mne to každopádně znamená další ponaučení ohledně venkovních akcí a zpřísnění podmínek a odpovědnosti. Nyní už stačí pouze vylovit, odbahnit, vysušit a jedeme dál. :o)
V jednání jsou nové spolupráce a jedna svatba na září 2010.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz