Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[pondělí 24.5. | 7:00]

V pátek jsme hráli po půl roce v příbramské Kolibě. Bohužel se nám potvrdilo, že Koliba už není co bývala. Alespoň co do návštěvnosti. Ta byla v pátek tak mizerná, že jsme uvažovali o předčasném ukončení. K tomu nakonec nedošlo a hráli jsme do čtvrt na dvě. Přesto otazník nad dalším účinkování v Kolibě visí dál.
V sobotu jsme jeli hrát do hotelu Ermi u Jinců na svatbu Elišky a Karla Zíkových. Hraní se mělo uskutečnit venku pod párty stanem, takže jsme začali rozestavovat aparaturu a nástroje jen pár minut od fantastického postupu našeho hokejového týmu do finále MS v Německu. Sluníčko svítilo, bylo teplo. Jenže v době zvukové zkoušky přišly mraky a začalo poprchávat. Věřili jsme, že se to přežene. Ale když pak přišla průtrž mračen, bylo jasné, že hrát nebudeme. Jen jsme se modlili, abychom nepřišli o nástroje a aparát. Totálně promočení jsme se snažili uchránit, co se dalo... Déšť neustával a já viděl, že to dopadne úplně stejně jako na česko-indické svatbě manželů Patelových, kde po jediné písničce přišla průtrž mračen a hraní se nakonec neuskutečnilo. Byl jsem přesvědčen o tom, že hrát nemůžeme. Už kvůli promočeným kabelům... Riziko by bylo příliš velké. Přesto jsme se ale rozhodli pro přesunutí do stísněných prostorů hotelového salonku v okleštěné poloakustické hudební sestavě. I když se zpožděním, ke spokojenosti všech jsme začali hrát a to pár minutek po osmé hodině. Hraní bylo úspěšné, dokonce jsme prodloužili o hodinu. Pro mne to každopádně znamená další ponaučení ohledně venkovních akcí a zpřísnění podmínek a odpovědnosti. Nyní už stačí pouze vylovit, odbahnit, vysušit a jedeme dál. :o)
V jednání jsou nové spolupráce a jedna svatba na září 2010.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz