Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 2.5. | 0:50]

Sobotní den mohl být jedním z těch náročnějších v tomto roce. V dopoledních a odpoledních hodinách nás původně mělo čekat hraní při politickém mítinku TOP 09 na náměstí 17. listopadu, z čehož ale nakonec sešlo a místo nás byla pozvána kapela Compromysh. Proto jsme tento den hráli "pouze" jednou, ale o to více na zajímavém místě! Za celou historii jsme hráli jen podvakráte v Praze-Bohnicích, ale teprve včera napotřetí to bylo skutečně v areálu psychiatrické léčebny Bohnice. Totiž vlastně nejdříve před a poté v divadle Za plotem při svatbě Jiřího a Marie Podvalových. Se svatebčany se známe de facto díky loňské svatbě Marka a Kláry Klufových. Po příjezdu na místo jsme byli překvapeni rozlehlostí areálu a také tím, že je v něm několik volně přístupných míst - parky, pěší zóna, takže jsme zde nenarazili jen na pacienty, ale i lidi z "venku". Venkovní varianta se jevila jako správná a to až do půl osmé, kdy ze stále více a více se zatahujících mraků začalo opravdu pršet. Díký pohotové pomoci svatebních hostů jsme měli nástroje i aparaturu přenesenou velmi rychle (ještě jednou vám všem moc děkujeme!) a celkové naštelování také naštěstí moc netrvalo, takže zábava mohla pokračovat. Musím říct, že takový aplaus v závěru našeho vystoupení jsme vůbec nečekali, takže jsme se ještě jednou vrátili a moc rádi, ačkoliv jsme již tou dobou měli končit (tzv. policejní hodina). Závěrem děkuji novomanželům za pozvání a budeme se těšit na nějaké příští svatbě či soukromé akci, neboť jsme zde navázali několik nových spoluprací. Snad to vyjde.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz