Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 2.5. | 0:50]

Sobotní den mohl být jedním z těch náročnějších v tomto roce. V dopoledních a odpoledních hodinách nás původně mělo čekat hraní při politickém mítinku TOP 09 na náměstí 17. listopadu, z čehož ale nakonec sešlo a místo nás byla pozvána kapela Compromysh. Proto jsme tento den hráli "pouze" jednou, ale o to více na zajímavém místě! Za celou historii jsme hráli jen podvakráte v Praze-Bohnicích, ale teprve včera napotřetí to bylo skutečně v areálu psychiatrické léčebny Bohnice. Totiž vlastně nejdříve před a poté v divadle Za plotem při svatbě Jiřího a Marie Podvalových. Se svatebčany se známe de facto díky loňské svatbě Marka a Kláry Klufových. Po příjezdu na místo jsme byli překvapeni rozlehlostí areálu a také tím, že je v něm několik volně přístupných míst - parky, pěší zóna, takže jsme zde nenarazili jen na pacienty, ale i lidi z "venku". Venkovní varianta se jevila jako správná a to až do půl osmé, kdy ze stále více a více se zatahujících mraků začalo opravdu pršet. Díký pohotové pomoci svatebních hostů jsme měli nástroje i aparaturu přenesenou velmi rychle (ještě jednou vám všem moc děkujeme!) a celkové naštelování také naštěstí moc netrvalo, takže zábava mohla pokračovat. Musím říct, že takový aplaus v závěru našeho vystoupení jsme vůbec nečekali, takže jsme se ještě jednou vrátili a moc rádi, ačkoliv jsme již tou dobou měli končit (tzv. policejní hodina). Závěrem děkuji novomanželům za pozvání a budeme se těšit na nějaké příští svatbě či soukromé akci, neboť jsme zde navázali několik nových spoluprací. Snad to vyjde.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz