Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 2.5. | 0:50]

Sobotní den mohl být jedním z těch náročnějších v tomto roce. V dopoledních a odpoledních hodinách nás původně mělo čekat hraní při politickém mítinku TOP 09 na náměstí 17. listopadu, z čehož ale nakonec sešlo a místo nás byla pozvána kapela Compromysh. Proto jsme tento den hráli "pouze" jednou, ale o to více na zajímavém místě! Za celou historii jsme hráli jen podvakráte v Praze-Bohnicích, ale teprve včera napotřetí to bylo skutečně v areálu psychiatrické léčebny Bohnice. Totiž vlastně nejdříve před a poté v divadle Za plotem při svatbě Jiřího a Marie Podvalových. Se svatebčany se známe de facto díky loňské svatbě Marka a Kláry Klufových. Po příjezdu na místo jsme byli překvapeni rozlehlostí areálu a také tím, že je v něm několik volně přístupných míst - parky, pěší zóna, takže jsme zde nenarazili jen na pacienty, ale i lidi z "venku". Venkovní varianta se jevila jako správná a to až do půl osmé, kdy ze stále více a více se zatahujících mraků začalo opravdu pršet. Díký pohotové pomoci svatebních hostů jsme měli nástroje i aparaturu přenesenou velmi rychle (ještě jednou vám všem moc děkujeme!) a celkové naštelování také naštěstí moc netrvalo, takže zábava mohla pokračovat. Musím říct, že takový aplaus v závěru našeho vystoupení jsme vůbec nečekali, takže jsme se ještě jednou vrátili a moc rádi, ačkoliv jsme již tou dobou měli končit (tzv. policejní hodina). Závěrem děkuji novomanželům za pozvání a budeme se těšit na nějaké příští svatbě či soukromé akci, neboť jsme zde navázali několik nových spoluprací. Snad to vyjde.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 19.08. - ZÁSTŘIZLY U KROMĚŘÍŽE, KD
St 23.08. - PŘÍCHOVICE, STATEK WIESE HOF
Pá 25.08. - PRAHA, PAVILON GRÉBOVKA
So 26.08. - PLASY, SOŠ PLASY
Ne 27.08. - PŘÍBRAM, HOLLYWOOD BAR
So 02.09. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 08.09. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 09.09. - ZHOŘ U TÁBORA, SAMOTA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Výborná kapela, rozhodně doporučujeme. A děkujeme za krásnou svatbu.
  Manželé Kulhavých (15.7.2017)
  Bosáky si vyhlédl na jednom maturitním plese můj manžel v době, kdy jsme se ještě ani neznali a už tehdy si prý řekl, že jestli bude mít jednou svatbu, budou tam hrát oni :-D A musím uznat, že si vybral skvěle! Bosáci byli úplně perfektní! Domluva bezproblémová, jak řekli, tak udělali, co jsme si my nadiktovali, dodrželi, dokonce byli ochotní zahrát i v našich improvizovaných podmínkách na zahradě a hráli výborně! Zábavu rozproudili od prvního okamžiku. Díky nim nebyla na svatební párty žádná trapná proluka, kdy by se někdo nudil, všichni bez rozdílu věku tančili a bavili se, že nakonec nedošlo ani na jiné připravené klasické svatební hry a ty vůbec nechyběly, protože tahle zábava byla dostačující a naprosto perfektní! Lukášovi a celé jeho partě moc děkujeme a doufáme, že se ještě někdy uvidíme! :-) všem doporučujeme!
  Manželé Černých (14.7.2017)
  Když mě dnes již manžel požádal o ruku, jediné o čem jsem měla jasno byla kapela. Bylo mi jedno, kde se svatba bude konat, co budu mít na sobě, kdo nám bude fotit nebo dokonce kdo přijde, ale jediné, co jsem věděla bylo, že chci Bosáky! Všichni mi říkali, že jsou zbytečně drazí a že seženu levnější kapelu. Ano, sežeu, ale nikdy ne takovou. Opravdu jediné, za čím jsem si stála byli oni. Datum jsme vybrali dle toho, kdy měli volno! A víte co? Všichni hosté za mnou chodili, že nezažili lepší kapelu na svatbě, že ta párty byla díky nim úplně skvostná a že už na svatbu bez nich nepůjdou! Většina kapel totiž bohužel neumí pracovat s lidmi, dělají pauzy, když se zábava rozjede apod. To se vám tady nestane. Bosáky o pouzu prosíte, protože vám už plíce prostě nestíhají, ale přestat tančit nejde, protože vše co hrají jsou ty největší pecky! Ještě za jednu věc vám děkuji a to je to, že jste se pouze kvůli nám dvěma naučili novou píseň, kterou jsme prostě chtěli! Děkuju Vám! Vím, že se ještě určitě někdy potkáme! :-*
  Manželé Kleinerovi (8.7.2017)
  Skvělá kapela, která udělá báječnou atmosféru. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí mít hezkou svatbu, chtějí se bavit a pěkně trsat :-) Moc děkujeme!
  Manželé Pytlíkovi (5.7.2017)
  Skupině Bosáci bych chtěla strašně moc poděkovat za to,že díky nim byl náš svatební den opravdu úžasný.krásně hráli,neustále se ptali ,zda je vše v pořádku.Lidé na svatbě si to díky Vám velmi užili a my také.Tuto skupinu mohu vřele doporučit všem.
  Manželé Maťátkovi (1.7.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz