Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 17.4. | 6:13]

Dnes chvíli před šestou jsme se vrátili z putování po Moravě, konkrétně jsme hráli v městečku Hrotovice v hotelu Sport při firemní párty Credium. Tentokrát zde bylo celorepublikové setkání zaměstnanců této společnosti plus jejich kolegů ze Slovenska. Bylo to myslím již naše dvanácté účinkování pro Credium a pokud jsem o té předchozí párty psal jako o super akci (v pražském klubu Jet na Smíchově), dnes musím napsat, že ta včerejší byla ještě lepší! Na parketu jsme měli tanečníky a tanečnice hned od počátku až do konce, hrálo se ouplně bezvadně. Fakt! :o) Ve vedlejší místnosti byl bohatý raut, na baru pití, co hrdlo ráčilo. Jak říkává s oblibou náš kytarista Petr, na takových akcích se nám prostě líbí. :o) Během večera jsme se střídali se Standou alias dj Steenem, kterému děkujeme za spolupráci. Poděkování putuje také dvěma našim oblíbeným ženám a to Phdr. Evě Szántové ze společnosti Credium a dále paní Ivaně Hudecové z agentury Avancetrade, bez nichž by se naše účinkování neuskutečnilo.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz