Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 28.3. | 6:43]

Včera jsme velmi úspěšně hráli na 6. pyžamovém plese a to od 19h do 4.15h letního času. Hraní v Rožmitále má vždy své kouzlo a po každé akci mne mrzí, že není videozáznam (snad už příště). Od druhé serie (před osmou hodinou) už jsme měli na parketu několik lidí a postupem času jsme měli na parketu plno až do samotného závěru, včetně hodiny a 15 minut prodloužení. Některé písničky se vyvedly nad očekávání, samozřejmě pár chybiček by se našlo, ale jde přeci o živou produkci a s tím se musí počítat, ne? Opět přišlo mraky lidí, překvapuje nás snižující se věk našich fanoušků a fanynek, což nám absolutně nevadí. Rádi jsme se setkali se "starými" známými jako s Karlem Jonáků, s bývalým kytaristou B.O.S. Tomášem Henklem, Romanem Čipelem, Karlem Braunů, Marťasem, Martinou ze SRPŠ Rožmitál, rožmitálskými volejbalistkami a dalšími, které jsme moc rádi viděli. Děkuji Božanovi Tomkovi, protože - ač to píši pokaždé - bez něho bychom si v Rožmitále "ani neškrtli". Akci hodnotíme jako velmi povedenou, takže 26.3.2011 se na vás budeme opět těšit!
Měli jsme nabídku na hasičskou zábavu na Vysoké u Příbrami, ale bohužel máme termín obsazený.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Čt 24.05. - PLZEŇ
Pá 25.05. - SVATÉ POLE, STATEK
So 26.05. - STŘEMOŠICE
Čt 31.05. - JINDŘICHŮV HRADEC
Pá 01.06. - PŘÍBRAM, RESTAURACE ŠVEJK
So 02.06. - NOVÁ VES U PROTIVÍNA

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz