Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 28.3. | 6:43]

Včera jsme velmi úspěšně hráli na 6. pyžamovém plese a to od 19h do 4.15h letního času. Hraní v Rožmitále má vždy své kouzlo a po každé akci mne mrzí, že není videozáznam (snad už příště). Od druhé serie (před osmou hodinou) už jsme měli na parketu několik lidí a postupem času jsme měli na parketu plno až do samotného závěru, včetně hodiny a 15 minut prodloužení. Některé písničky se vyvedly nad očekávání, samozřejmě pár chybiček by se našlo, ale jde přeci o živou produkci a s tím se musí počítat, ne? Opět přišlo mraky lidí, překvapuje nás snižující se věk našich fanoušků a fanynek, což nám absolutně nevadí. Rádi jsme se setkali se "starými" známými jako s Karlem Jonáků, s bývalým kytaristou B.O.S. Tomášem Henklem, Romanem Čipelem, Karlem Braunů, Marťasem, Martinou ze SRPŠ Rožmitál, rožmitálskými volejbalistkami a dalšími, které jsme moc rádi viděli. Děkuji Božanovi Tomkovi, protože - ač to píši pokaždé - bez něho bychom si v Rožmitále "ani neškrtli". Akci hodnotíme jako velmi povedenou, takže 26.3.2011 se na vás budeme opět těšit!
Měli jsme nabídku na hasičskou zábavu na Vysoké u Příbrami, ale bohužel máme termín obsazený.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 26.01. - KLENOVICE U SOBĚSLAVI
So 27.01. - VRCHOTOVY JANOVICE
Pá 02.02. - PŘÍBRAM, KD
So 03.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
Pá 09.02. - VOLYNĚ, NA NOVÉ
So 10.02. - VRÁTKOV

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz