Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[neděle 28.3. | 6:43]

Včera jsme velmi úspěšně hráli na 6. pyžamovém plese a to od 19h do 4.15h letního času. Hraní v Rožmitále má vždy své kouzlo a po každé akci mne mrzí, že není videozáznam (snad už příště). Od druhé serie (před osmou hodinou) už jsme měli na parketu několik lidí a postupem času jsme měli na parketu plno až do samotného závěru, včetně hodiny a 15 minut prodloužení. Některé písničky se vyvedly nad očekávání, samozřejmě pár chybiček by se našlo, ale jde přeci o živou produkci a s tím se musí počítat, ne? Opět přišlo mraky lidí, překvapuje nás snižující se věk našich fanoušků a fanynek, což nám absolutně nevadí. Rádi jsme se setkali se "starými" známými jako s Karlem Jonáků, s bývalým kytaristou B.O.S. Tomášem Henklem, Romanem Čipelem, Karlem Braunů, Marťasem, Martinou ze SRPŠ Rožmitál, rožmitálskými volejbalistkami a dalšími, které jsme moc rádi viděli. Děkuji Božanovi Tomkovi, protože - ač to píši pokaždé - bez něho bychom si v Rožmitále "ani neškrtli". Akci hodnotíme jako velmi povedenou, takže 26.3.2011 se na vás budeme opět těšit!
Měli jsme nabídku na hasičskou zábavu na Vysoké u Příbrami, ale bohužel máme termín obsazený.

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 20.07. - HÁJE
So 21.07. - MYSLKOVICE
Pá 27.07. - PRAHA
So 28.07. - SMOLOTELY, PENZION SMOLOTEL
So 04.08. - NOVÝ KNÍN
Pá 10.08. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz