Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 27.3. | 2:52]

Včera jsme hráli na 3. reprezentativním plese OA Příbram v Sokolovně. Akce jsme se obávali, neboť následovala pouhý týden po maturitním plesu OA a navíc informace o prodeji vstupenek nebyly nijak příznivé. Společně s pořadatelem Tomášem Vašíčkem jsme věřili v pozitivní obrat. Osobně říkávám - jsou jen dvě možnosti a to, že buď to dopadne dobře nebo špatně. Těžko hodnotit páteční akci, poznamenanou průtrží mračen. Lidí nakonec bylo dost, ale atmosféra plesu byla nějaká zvláštní. Potlesku toho večera jsme si moc neužili, ačkoliv jsme špatně nehráli. Ani výběr skladeb nebyl špatný. Každopádně se nemohu zbavit pocitu, že páteční večer rozhodně nepatřil k nejlepším akcím, které jsme v poslední době odehráli. Přesto měl ples několik zářných okamžiků, kterými se staly taneční vystoupení a především módní přehlídka, která musela nadchnout každého. Dívkám i chlapcům to velmi slušelo, což si můžete ostatně ověřit z následující fotogalerie. Dojednáno a rozjednáno několik nových akcí, viz. akce, o několik akcí jsme přišli kvůli obsazeným termínům (maturitní ples OA 2011, svatba na jednom jihočeském zámku, svatba v Karlových Varech).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz