Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 27.3. | 2:52]

Včera jsme hráli na 3. reprezentativním plese OA Příbram v Sokolovně. Akce jsme se obávali, neboť následovala pouhý týden po maturitním plesu OA a navíc informace o prodeji vstupenek nebyly nijak příznivé. Společně s pořadatelem Tomášem Vašíčkem jsme věřili v pozitivní obrat. Osobně říkávám - jsou jen dvě možnosti a to, že buď to dopadne dobře nebo špatně. Těžko hodnotit páteční akci, poznamenanou průtrží mračen. Lidí nakonec bylo dost, ale atmosféra plesu byla nějaká zvláštní. Potlesku toho večera jsme si moc neužili, ačkoliv jsme špatně nehráli. Ani výběr skladeb nebyl špatný. Každopádně se nemohu zbavit pocitu, že páteční večer rozhodně nepatřil k nejlepším akcím, které jsme v poslední době odehráli. Přesto měl ples několik zářných okamžiků, kterými se staly taneční vystoupení a především módní přehlídka, která musela nadchnout každého. Dívkám i chlapcům to velmi slušelo, což si můžete ostatně ověřit z následující fotogalerie. Dojednáno a rozjednáno několik nových akcí, viz. akce, o několik akcí jsme přišli kvůli obsazeným termínům (maturitní ples OA 2011, svatba na jednom jihočeském zámku, svatba v Karlových Varech).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 21.04. - PRAHA, KINO MUSIC CLUB
So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz