Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2010

zpět


[sobota 27.3. | 2:52]

Včera jsme hráli na 3. reprezentativním plese OA Příbram v Sokolovně. Akce jsme se obávali, neboť následovala pouhý týden po maturitním plesu OA a navíc informace o prodeji vstupenek nebyly nijak příznivé. Společně s pořadatelem Tomášem Vašíčkem jsme věřili v pozitivní obrat. Osobně říkávám - jsou jen dvě možnosti a to, že buď to dopadne dobře nebo špatně. Těžko hodnotit páteční akci, poznamenanou průtrží mračen. Lidí nakonec bylo dost, ale atmosféra plesu byla nějaká zvláštní. Potlesku toho večera jsme si moc neužili, ačkoliv jsme špatně nehráli. Ani výběr skladeb nebyl špatný. Každopádně se nemohu zbavit pocitu, že páteční večer rozhodně nepatřil k nejlepším akcím, které jsme v poslední době odehráli. Přesto měl ples několik zářných okamžiků, kterými se staly taneční vystoupení a především módní přehlídka, která musela nadchnout každého. Dívkám i chlapcům to velmi slušelo, což si můžete ostatně ověřit z následující fotogalerie. Dojednáno a rozjednáno několik nových akcí, viz. akce, o několik akcí jsme přišli kvůli obsazeným termínům (maturitní ples OA 2011, svatba na jednom jihočeském zámku, svatba v Karlových Varech).

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 18.08. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF
So 25.08. - ZÁMECKÝ STATEK BÝKOV
So 01.09. - NEPOMUK, HOTEL U ZELENÉHO STROMU
So 08.09. - HALOUNY, PENZION ROCHOTA
Pá 14.09. - PRAHA, U DUBEčSKé TVRZE
So 15.09. - POČEPICE, ADVANTURE GOLF

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba.
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)
  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně.
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)
  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz