Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Kolářových

[sobota 2.6. | 19:25]

v sobotu jsme jeli hrát na svatbu Lucie a Radka Kolářových do Nových Hradů. V hotelu Máj to bylo již naše třetí účinkování, i když tentokrát jsme nehráli na hlavním sále, ale v přilehlé restauraci. Všude byla fialovo-bílá výzdoba, proto nás v době jednání Lucie poprosila, zda bychom nepřijeli v našich "firemních" košilích, že bychom k nim skvěle ladili. :o) Když novomanželé vcházeli do sálu, neopomněli nás vřele přivítat. Nedokáži říct úplně přesně proč, ale tuhle svatbu budu řadit k těm TOP nejpovedenějším. Uvolněná atmosféra, báječná pohostinnost, usměvaví novomanželé, lidskej přístup, úžasně vtipnej oddávající, vynikající zumba tanečník Jakub, to je jen pár detailů z mnoha, na které si vždy vzpomenu v souvislosti se svatbou manželů Kolářových. D-Ě-K-U-J-E-M-E !!!!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

So 28.04. - MARTINICE, RESORT EQUITANA
Pá 04.05. - PRAHA
So 05.05. - PLZEŇ, SECESE
Po 07.05. - NOVÝ RYBNÍK
So 19.05. - ZELENEČ, HŘIŠTĚ
Ne 20.05. - PŘÍBRAM, KD

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :-) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!
  Manželé Michiel & Klára van Doorn (21.10.2017)
  Kapela Bosáci je skvělá kapela, která nám hrála na svatbě a byl to opravdu skvělý zážitek! Roztančili celý sál a všichni si hudbu nadmíru pochvalovali :-) Děkujeme!
  Manželé Petr & Lenka (7.10.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz